Skocz do zawartości
IGNOROWANY

paliwo z Orlenu


Andrzej B7

Rekomendowane odpowiedzi

Tak może z innej beczki ale w ostatni weekend jechałem do niemiec fiatem ducato laweta 2.3 multijet i co zauważyłem że jak zatankowałem u mnie w miejscowości do pełna pod korek (85L) na ORLENIE to przy ciągłej jeździe po banie 110km/h z tempomatem na baku przejechałem 750km bez Auta na plecach a w niemczech załadowałem na lawete A3 i zatankowałem na przy autostradowym CPN ( nie miałem możliwości wyboru żebrak mnie straszył :grin:) i z tą samą prędkością wracałem do polski to zrobiłem 850km .

Nigdy nie wierzyłem że niemieckie paliwo jest aż tak lepsze od polskiego ale sam się na tym przekonałem i teraz już mi nikt nie powie że jest to samo ...

Do niemiec jechałeś pod wiatr , a do Polski z wiatrem - stąd ta różnica. Paliwo tam i tu ma takie same patametry - takie same normy europejskie.

normy europejskie :D normy europejskie to masz w kieszeni europosłów, nie wiesz, że Polska jest okradana od stuleci i nic się w tej kwestii nie zmieniło? Co Ty facet. Jaki wiatr? Wiatr na takiej trasie zmienia się trylion razy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak może z innej beczki ale w ostatni weekend jechałem do niemiec fiatem ducato laweta 2.3 multijet i co zauważyłem że jak zatankowałem u mnie w miejscowości do pełna pod korek (85L) na ORLENIE to przy ciągłej jeździe po banie 110km/h z tempomatem na baku przejechałem 750km bez Auta na plecach a w niemczech załadowałem na lawete A3 i zatankowałem na przy autostradowym CPN ( nie miałem możliwości wyboru żebrak mnie straszył :grin:) i z tą samą prędkością wracałem do polski to zrobiłem 850km .

Nigdy nie wierzyłem że niemieckie paliwo jest aż tak lepsze od polskiego ale sam się na tym przekonałem i teraz już mi nikt nie powie że jest to samo ...

Do niemiec jechałeś pod wiatr , a do Polski z wiatrem - stąd ta różnica. Paliwo tam i tu ma takie same patametry - takie same normy europejskie.

Dojeba..eś z tym wiatrem :grin::grin::grin: mało co z fotela nie spadłem ;D

Tak jak kolega wyżej powiedział my polacy zawsze jesteśmy okradani z dobrych rzeczy i tak samo jest z paliwem , mamy w kraju gorsze drogi , gorsze samochody i dlatego możemy mieć gorsze paliwo bo według nich co dla nas za różnica :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bo niemieckie to lepsze przeca!!! Tak samo powietrze bardziej bogate w tlen jest i auta sa mocniejsze;)))))) hah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, a te karetki pewnie na hamownii były :P tam każdy ora auta jak może, kogo obchodzi czy spadło 10-20 KM czy nie.

tu nie chodzi o 10-20KM,tylko o to że możesz na chrzczonym paliwie nie pojechać wcale.silniki CDI są niezwykle wrażliwe na słabej jakości paliwo

Mają też filtyry które syf zatrzymują.

---------- Post dopisany at 15:19 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ----------

U nas jak stwierdzą kiepską jakość paliwa to dostanie kare 500 zł , w Niemczech może dostać pewnie więcej i się nie opłaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udowodnij stacji ze maja kiepska jakosc paliwa;) zbyt duzo kruczkow prawnych. Mission imposible

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bo niemieckie to lepsze przeca!!! Tak samo powietrze bardziej bogate w tlen jest i auta sa mocniejsze;)))))) hah
Oj człowieku oszukiwany byłeś całe życie i dalej będziesz, pewnie czytasz Wyborczą i wierzysz, że w WTC zaatakowali Arabowie w sandałach :D Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...