Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

paliwo z Orlenu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Tak może z innej beczki ale w ostatni weekend jechałem do niemiec fiatem ducato laweta 2.3 multijet i co zauważyłem że jak zatankowałem u mnie w miejscowości do pełna pod korek (85L) na ORLENIE to przy ciągłej jeździe po banie 110km/h z tempomatem na baku przejechałem 750km bez Auta na plecach a w niemczech załadowałem na lawete A3 i zatankowałem na przy autostradowym CPN ( nie miałem możliwości wyboru żebrak mnie straszył :grin:) i z tą samą prędkością wracałem do polski to zrobiłem 850km .

Nigdy nie wierzyłem że niemieckie paliwo jest aż tak lepsze od polskiego ale sam się na tym przekonałem i teraz już mi nikt nie powie że jest to samo ...

Do niemiec jechałeś pod wiatr , a do Polski z wiatrem - stąd ta różnica. Paliwo tam i tu ma takie same patametry - takie same normy europejskie.

normy europejskie :D normy europejskie to masz w kieszeni europosłów, nie wiesz, że Polska jest okradana od stuleci i nic się w tej kwestii nie zmieniło? Co Ty facet. Jaki wiatr? Wiatr na takiej trasie zmienia się trylion razy.
Opublikowano
Tak może z innej beczki ale w ostatni weekend jechałem do niemiec fiatem ducato laweta 2.3 multijet i co zauważyłem że jak zatankowałem u mnie w miejscowości do pełna pod korek (85L) na ORLENIE to przy ciągłej jeździe po banie 110km/h z tempomatem na baku przejechałem 750km bez Auta na plecach a w niemczech załadowałem na lawete A3 i zatankowałem na przy autostradowym CPN ( nie miałem możliwości wyboru żebrak mnie straszył :grin:) i z tą samą prędkością wracałem do polski to zrobiłem 850km .

Nigdy nie wierzyłem że niemieckie paliwo jest aż tak lepsze od polskiego ale sam się na tym przekonałem i teraz już mi nikt nie powie że jest to samo ...

Do niemiec jechałeś pod wiatr , a do Polski z wiatrem - stąd ta różnica. Paliwo tam i tu ma takie same patametry - takie same normy europejskie.

Dojeba..eś z tym wiatrem :grin::grin::grin: mało co z fotela nie spadłem ;D

Tak jak kolega wyżej powiedział my polacy zawsze jesteśmy okradani z dobrych rzeczy i tak samo jest z paliwem , mamy w kraju gorsze drogi , gorsze samochody i dlatego możemy mieć gorsze paliwo bo według nich co dla nas za różnica :D

Opublikowano

Ja bo niemieckie to lepsze przeca!!! Tak samo powietrze bardziej bogate w tlen jest i auta sa mocniejsze;)))))) hah

Opublikowano
  • Autor
Nom, a te karetki pewnie na hamownii były :P tam każdy ora auta jak może, kogo obchodzi czy spadło 10-20 KM czy nie.

tu nie chodzi o 10-20KM,tylko o to że możesz na chrzczonym paliwie nie pojechać wcale.silniki CDI są niezwykle wrażliwe na słabej jakości paliwo

Mają też filtyry które syf zatrzymują.

---------- Post dopisany at 15:19 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ----------

U nas jak stwierdzą kiepską jakość paliwa to dostanie kare 500 zł , w Niemczech może dostać pewnie więcej i się nie opłaca

Opublikowano

Udowodnij stacji ze maja kiepska jakosc paliwa;) zbyt duzo kruczkow prawnych. Mission imposible

Opublikowano
Ja bo niemieckie to lepsze przeca!!! Tak samo powietrze bardziej bogate w tlen jest i auta sa mocniejsze;)))))) hah
Oj człowieku oszukiwany byłeś całe życie i dalej będziesz, pewnie czytasz Wyborczą i wierzysz, że w WTC zaatakowali Arabowie w sandałach :D Pozdro.
Opublikowano

To byla ironia:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.