Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regulacja wysokości fotela ala Passat B5


yuhri

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zasadnicze pytanie dotyczące regulacji wysokości fotela w B5. Normalnie jest rączka i wysokość (według instrukcji) regulujemy przesuwając się na fotelu do przodu lub do tyłu. W praktyce okazuje się że albo jestem na samym dole albo na samej górze. Natomiast, w passacie jest dźwignia do płynnej zmiany wysokości. I teraz pytanie - czy da się przerobić system audi na taki jak ma vw? Lub czy da się przełożyć tą regulacje z jednego fotela do drugiego ?

Uprzedzam pytanie:nie chce zmieniać foteli z audi na te z passtaa. Vw nie ma kubełków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo... Myślałem, że regulacje wysokości mam zepsutą a tu się okazuje, że tak ma być :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal9119 , daj zdjęcie swoich kubłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz zwykłą regulacje wysokości o jakiej wspominałem w pierwszym poście. Niestety, w katalogu a4 b5 nie było innej regulacji mechanicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zasadnicze pytanie dotyczące regulacji wysokości fotela w B5. Normalnie jest rączka i wysokość (według instrukcji) regulujemy przesuwając się na fotelu do przodu lub do tyłu. W praktyce okazuje się że albo jestem na samym dole albo na samej górze. Natomiast, w passacie jest dźwignia do płynnej zmiany wysokości. I teraz pytanie - czy da się przerobić system audi na taki jak ma vw? Lub czy da się przełożyć tą regulacje z jednego fotela do drugiego ?

Uprzedzam pytanie:nie chce zmieniać foteli z audi na te z passtaa. Vw nie ma kubełków

Hejka, miałem passka b5 teraz mam a4 b5, regulacje sa te same tyle masz różnicy że w passacie musisz pompować a audi robisz pełny ruch fotela jednym pociągnięciem. Jak chcesz mieć do połowy fotel (chodzi oczywiście o "winde") uregulowany, to podnieś do połowy tyłek do góry a nie całkowicie. Jak u Ciebie (z tego co rozumiem, a jestem podpity :decayed:) masz albo na max w dół albo na max w góre? To chyba coś masz nie tak z fotelem albo po prostu są takie wersje foteli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem po co ci to potrzebne przecież jak się fotel ustawia to się tak jeździ i jeździ, i po co się tym bawic

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie rozwiązanie VW jest lepsze, płynniejsze i wygodniejsze, dlatego o to pytam. Napisałem na początku że w instrukcji napisane jest że na fotelu trzeba się przesuwać żeby regulować wysokość i to u mnie działa ale ta metoda jest dla mnie bezsensowna bo chcąc podnieść fotel muszę się trzymać kierownicy i wyglądam jak turysta w ukraińskiej ubikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...