Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ABS BLOKUJE KOLA-sam hamuje po przekroczeniu 20km/h

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

wymienielem czujnik abs prawy tyl bo mialem uszkodzony

po wykasowaniu bledu juz sie nie pojawia kontrolki nie mrugają

ale nie da sie jechac !

po przekroczeniu 20km/h auto samo hamuje

hamulce caly czas trzymaja nie da sie jechac ;/

co robic?

Opublikowano

sprawdz koronki na wszystkich przegubach i czujniki czy sa czyste i niepopekane

prawidłowa odległosc 0.6-0.8 mm

Opublikowano
  • Autor

koronki są ale takie w połowie bo sie rozsypaly , to od koronek zalezy tez czy bedzie dzialal abs?

Opublikowano

A od czego innego ?

Opublikowano
  • Autor
A od czego innego ?

no od czujnika

a tą odległośc jak mierzyć?

nie wciskając czujnik do konca?

Opublikowano

0.6-0.8 mm

Opublikowano
  • Autor
0.6-0.8 mm[/quote

ok ide zaraz wyciągne troche ten czujnik moze w koncu da sie jechac;/

Opublikowano
koronki są ale takie w połowie bo sie rozsypaly , to od koronek zalezy tez czy bedzie dzialal abs?

He?!

Więc jak to ma działać jak koronki są w częściach???

Ciekawe czy ci czujnika nie rozwalilo...

Opublikowano

ok ide zaraz wyciągne troche ten czujnik moze w koncu da sie jechac;/

Dziwna metoda naprawy pierścienia ABS :shock3:

Opublikowano
  • Autor

myslalem ze chodzi wam o tą koronke co mam na foto... a co do PIERSCIENI ABS to są wszystkie sprawne

czujnik tak wyglada z tą osłonką...

zamontowalem jak nizej na foto okolo 6 mm odstepu od konca jest

i auto nadal nie chce jechac tylko sam pedal hamulca robi sie twardy i hamuje po przekroczeniu 20km/h

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - d5259e52be8d1.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 3b3eda309d43b.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 4e2dd85cc1ff2.jpg

---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ----------

odłączylem wtyczke od czujnika i wtedy mruga kontrolka wykrzyknik i abs ale da sie jechac normalnie

lewy czy prawy czujnik nie ma znaczenia

wyglada na to ze abs blokuje caly czas kola;/ nie da ruszyc

Opublikowano

VAG i błedy ABSu zczytac, odstep nie 6mm a 0,6mm

Opublikowano
  • Autor
VAG i błedy ABSu zczytac, odstep nie 6mm a 0,6mm

vag nie pokazuje zadnych bledów :( czujnik byl juz i prawie na maxa i to samo ...

Opublikowano

sprawdz wiec te koronki nie na czujnikach a na przegubach

Opublikowano

Aaaaa ta koronka :whistling:

To w takim razie zwracam honor :hi:

Źle zrozumiałem :wink:

Opublikowano
  • Autor

vag zero błędów

autem nie mozna ruszyc bo abs blokuje kola

wtf?

Opublikowano

To nie ABS tylko EDS

Ale nie mam pojecia dlaczego

Opublikowano
  • Autor

odpinam któryś z czujników i jest git , podepne i od nowa to samo;/ nie wiem moze pompa hamulcowa do wymiany ?

Opublikowano

T nie ma nic wspolnego

Podepnij VAGa i zobacz predkosci na wszystkich kolach

Opony masz wszystkie jednakowe ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
T nie ma nic wspolnego

Podepnij VAGa i zobacz predkosci na wszystkich kolach

Opony masz wszystkie jednakowe ?

tak 4 takie same...

---------- Post dopisany 31-05-2013 at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2013 at 17:15 ----------

T nie ma nic wspolnego

Podepnij VAGa i zobacz predkosci na wszystkich kolach

Opony masz wszystkie jednakowe ?

witam ponownie;d

dzis na vagu mi pokazuje błedy:

285

287

czujnik liczby obrotów

to widocznie tego przyczyna ze blokuje kola?

teraz jak to sprawdzi i ktory to czujnik

;)

ten piercien na przegubie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.