Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

teraz w miejsce starych długich rezaj dzienne DRL LED:naughty:

Opublikowano
  • Autor
teraz w miejsce starych długich rezaj dzienne DRL LED:naughty:

właśnie cały szkopuł w tym ,że wolę jak zostanie tak jak jest :wink:..."niebiescy" mają mniej argumentów by zabrać szmaty:wink:

a i dodatkowe "parę" watt też się przyda czasem :wink: w nocy

---------- Post dopisany at 03:33 ---------- Poprzedni post napisany at 03:31 ----------

teraz w miejsce starych długich rezaj dzienne DRL LED:naughty:

poza tym...dobre żarówki led kosztują koło150 pln'ów :facepalm:

Opublikowano

Jak uwazasz, ja robiąc biza odrazu myslaem o drl a teraz nonstop na nich jezdze. Mam zarowki 68led i kosztowaly mnie jak dobrze pamietam kolo 60zl drugi sezon jezdze przepalilo sie dopiero kika ledow, swiatlo dalej mocno zauwazalne, zarnikow sadze ze nigdy nie przepale hehehe

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Jak uwazasz, ja robiąc biza odrazu myslaem o drl a teraz nonstop na nich jezdze. Mam zarowki 68led i kosztowaly mnie jak dobrze pamietam kolo 60zl drugi sezon jezdze przepalilo sie dopiero kika ledow, swiatlo dalej mocno zauwazalne, zarnikow sadze ze nigdy nie przepale hehehe

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

nie żebym się czepiał ale żarówki LED w B5 wyglądają moim zdaniem jak najnowszy system nawigacyjny z WiFi w Tabancie z 68 roku... poprostu mnie to śmieszy :wink:

...tak tak wiem zrobiłęś to bo obliczyłeś że przez 5 lat zaoszczędzisz 1,13zł na żarówkach... :grin:

Opublikowano
  • Autor

Nie wytrzymał....:grin: ...a tak dobrze żarło....:decayed:

Opublikowano
teraz w miejsce starych długich rezaj dzienne DRL LED:naughty:

właśnie cały szkopuł w tym ,że wolę jak zostanie tak jak jest :wink:..."niebiescy" mają mniej argumentów by zabrać szmaty:wink:

a i dodatkowe "parę" watt też się przyda czasem :wink: w nocy

---------- Post dopisany at 03:33 ---------- Poprzedni post napisany at 03:31 ----------

teraz w miejsce starych długich rezaj dzienne DRL LED:naughty:

poza tym...dobre żarówki led kosztują koło150 pln'ów :facepalm:

innym sposobem na dzienne w miejscu drogowych, nie tracą ich funkcjonalności. jest moduł zciemniający h7 do 30% jako drl.

i zachowujemy pełną funkcjonalność. biź wspomagany drogowymi h7 i możliwość flesha.

Opublikowano
  • Autor
teraz w miejsce starych długich rezaj dzienne DRL LED:naughty:

właśnie cały szkopuł w tym ,że wolę jak zostanie tak jak jest :wink:..."niebiescy" mają mniej argumentów by zabrać szmaty:wink:

a i dodatkowe "parę" watt też się przyda czasem :wink: w nocy

---------- Post dopisany at 03:33 ---------- Poprzedni post napisany at 03:31 ----------

teraz w miejsce starych długich rezaj dzienne DRL LED:naughty:

poza tym...dobre żarówki led kosztują koło150 pln'ów :facepalm:

innym sposobem na dzienne w miejscu drogowych, nie tracą ich funkcjonalności. jest moduł zciemniający h7 do 30% jako drl.

i zachowujemy pełną funkcjonalność. biź wspomagany drogowymi h7 i możliwość flesha.

Miałem podobny modół do tej pory :wink:

---------- Post dopisany at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany at 10:02 ----------

Jeśli bym sie zdecydował kiedyś to podepnę to pod clh ,które jest przygotowane pod to już :wink:

---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ----------

Byłby komplet podobny trochę do tego z b7 bez.....okrągłego przełącznika z auto :decayed::wink:

Opublikowano

nie idz tą droga

Opublikowano
  • Autor

hmmm....zrobi sie remiza ? :decayed:

Opublikowano

remiza to już jest. Zrobi się wiejska potańcówka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

aż tak .....:doh:...nieźle :decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Ja mam właśnie taki moduł o którym pisze Gwerty, fajna sprawa bo nie trzeba używać Ksenonu przez co nie rzucam się niebieskim w oczy, świecić świeci podobnie jak przedlift na zwykłym H7, a pobiera mniej prądu :wink:

Opublikowano
  • Autor

Z tym pobieranie prądu to chyba tak nie do końca....mniejsze napięcie idzie na żarówkę...reszta jest zamieniana i wydzielana (marnotrawiona)w postaci ciepła......pisze to na podstawie doświadczeń z modułem od gościa pt. Kogiel .

Opublikowano
Z tym pobieranie prądu to chyba tak nie do końca....mniejsze napięcie idzie na żarówkę...reszta jest zamieniana i wydzielana (marnotrawiona)w postaci ciepła......pisze to na podstawie doświadczeń z modułem od gościa pt. Kogiel .

Artur sobie zapiekanki robił na tym module i czasem zupę odgrzewal...

Opublikowano
  • Autor
Z tym pobieranie prądu to chyba tak nie do końca....mniejsze napięcie idzie na żarówkę...reszta jest zamieniana i wydzielana (marnotrawiona)w postaci ciepła......pisze to na podstawie doświadczeń z modułem od gościa pt. Kogiel .

Artur sobie zapiekanki robił na tym module i czasem zupę odgrzewal...

:decayed:

latem robiłem tosty...zimą podgrzewałem płyn do spryskiwaczy :grin: przez dodatkowy system chłodniczek :facepalm::decayed:

Opublikowano
Z tym pobieranie prądu to chyba tak nie do końca....mniejsze napięcie idzie na żarówkę...reszta jest zamieniana i wydzielana (marnotrawiona)w postaci ciepła......pisze to na podstawie doświadczeń z modułem od gościa pt. Kogiel .

Artur sobie zapiekanki robił na tym module i czasem zupę odgrzewal...

:decayed:

latem robiłem tosty...zimą podgrzewałem płyn do spryskiwaczy :grin: przez dodatkowy system chłodniczek :facepalm::decayed:

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::grin::grin::grin:

Opublikowano

Arturoo, nie słuchaj go, zakładaj włącznik od B7 :decayed::wink::banan:

Opublikowano
Z tym pobieranie prądu to chyba tak nie do końca....mniejsze napięcie idzie na żarówkę...reszta jest zamieniana i wydzielana (marnotrawiona)w postaci ciepła......pisze to na podstawie doświadczeń z modułem od gościa pt. Kogiel .

rak rezystancyjny grzeje sie i pobiera tyle samo prądu. tyle ze oszczedze sie xenony.

jak impulsowy to pobiera znacznie mniej prądu. i nie grzeje sie.

Opublikowano
  • Autor

ten pierwszy model musiałem mieś w takim razie...:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.