Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż instalacji pod hak


fanthomas18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Kupiłem niedawno hak i chciałbym go założyć, no ale chodzi mi o kwestie podłączenia gniazda do świateł, ze znajomym trochę się kłóciłem jak to jest, on twierdzi że powinna być gdzieś tam z tyłu wypuszczona wiązka pod hak zakończona jakąś kostką czy coś bo jak to powiedział " że wg niego w fabryce mają raczej uniwersalne wiązki do samochodu z hakiem czy bez, więc powinna gdzieś ona być", mi się znowu wydaje że chyba nie ma tam nigdzie takiej wiązki, brat jak zakładał u siebie hak to wszystkie kable posprawdzał sobie miernikiem i lutował kable od gniazda przy haku do wiązki świateł, znaczy się że nie miał instalacji ALE to było w super golfie 3-ciej generacji. Jak montował ktoś już u siebie hak w B5? Mam przedlifta jak coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba niema żadnej kostki u mnie nie montowałem haka sam ale kiedyś sprawdzałem jak jest podłączony i w lewym boczku bagażnika mam cięte kable wiec może kostka była w po liftach niech wypowie sie ktos inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja montowałem hak u siebie i wpinałem się w wiązkę po lewej stronie bagażnika z prawej pociągnąłem kierunkowskaz i pozycję. Nie ucinałem kabli tylko za pomocą takich złączek:

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQUdq4X39W-DLSrlbBfrCmLTaSj0t51LSq6HASWy3LDYvBvLxp1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie kable wpina się w lewą wiązkę w bagażniku , oryginalnie też z tamtąd wychodzą

kiedyś tylko miałem jeden hak ori który miał kostki do wpięcia w lampę , taka przejściówka między lampą a kostką lampy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hak już założony, wpiąłem się w kable tylnej lewej lampy, przegląd przeszło bez problemu :naughty: A co do tych złączek to jakoś mnie nie przekonały za bardzo, kupiłem też takie i chciałem sprawdzić na próbę 2 jakiekolwiek kable tym złączyć i stwierdziłem że może być różnica w grubości kabli, może to po prostu nie zdać egzaminu, więc u siebie kable normalnie polutowałem, dłużej się zeszło ale była pewność że wszystkie kable będą ładnie przewodziły prąd :grin: Wiadomo, niektóre "patenty" mają swoich zwolenników i przeciwników :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...