Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Myjnia bezdotykowa ... korzystacie??


Wojtek_A4

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio dwa razy korzystałem z myjni bezdotykowej.

Efektami mycia bylem bardzo zadowolony.

Czas 10 min/10zl byl dla mnie wystarczający. Nie musiałem auta wucierac do sucha , nie zostały zadne zacieki.

Tylko zastanawia mnie czy ta technologia proszkowa w pierwszym etapie mycia nie jest szkodliwa dla lakieru.

Jestem ciekaw waszych opinii , doświadzczeń.

Tutaj link do identycznej myjki o której wam opisuje :

http://www.ehrle.pl/myjnie/index.php

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam myje dotykowo - sam tylko i wylacznie :mrgreen:

Kolega chyba pytał o coś innego . OT.

Ja nie kozystałem, ale opis wyglada dosyć zachęcająco, chetnie sie przejade, moze w tym tygodniu.

Tutaj są lokalizacje

Co do myjni bezdotykowych slyszalem tez takie opinie ze srodki chemiczne uzywane tam są bardzo agresywne i niszczą lakier, ale nie wiem na ile jest to prawda bo z byt czest z nich nie korzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myłem na takiej myjni (nawet jest w spisie myjni na tej stronie ktore podales) z 10 razy samochod i jestem jak na razie zadowolony, na lakierze zero sladow, tylko troche kiepsko sobie radzi z tlustym brudem na tyłku samochodu, musze gabka przejechac (zmieniony, jakis "sportowy" nieoryginalny tlumik mam i mi zasyfia klape), tak poza tym to faktycznie smug nie zostawia,ale wydaje mi sie ze samochod bardziej sie brudzi-szybkiecj lapal kurz w lato i lakier jest taki...hmm lepki lekko? jak sie auto umyje, nawoskuje recznie to jest lakier jest taki fajny sliski, wszystko splywa, a po tej myjni nie koniecznie, niby sie swieci, dobry wynalazek, bo tani i szybki, ale nie zastapi starego dobrego mycia recznego + woskowanie :) ja juz sie w 7 minut z pelnym programem wyrabiam:P i wg mnie przydal by sie 5 program - sprezone powietrze, zeby mozna wydmuchnac z zakamarkow wode...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzywane tam są bardzo agresywne i niszczą lakier,

nie ktore myjnie nie myja czerwonego koloru aut bo te w szczegolnosci robia sie takie jak w zimie zmrozone. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...