Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Xenony


KrzysiekSPI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dosc dziwny problem z xenonami wielu mowi ze to wina zarnikow a mi sie wydaje ze to cos glebiej siedzi.

Otoz mam fabryczne xenony i przy hamowaniu one mrugaja a przy mocnym i dlugim potrafi jeden xenon zgasnac a po chwili sie zapala ewentualnie trzeba go zalaczyc i wylaczyc.

Ktos spotkal sie z podobnym problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze co to bym kostki i ogólnie wszystkie połączenia wyczyścił i ewentualnie poszukał uszkodzonych kabli bo jakby coś nie łączyło bo skoro przy hamowaniu tak się dzieje to jakby sie coś rozłączało przy przeciążeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o styki to wszystkie sa ok bo elektryk robił ledy i kazałem wszystkie styki zrobić jakimś contact sprayem i podociskac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przełóż żarniki miejscami, jeśli druga lampa zacznie się wyłączać wtedy będzie wiadomo że to wina żarnika, jeśli nie to znaczy że coś jest nie tak z przetwornicą lub okablowaniem pierwszej lampy

u mnie xenony bardzo delikatnie mrugają gdy depnę mocno w hamulec i załączy się abs, spotkałem się już z kilkoma takimi przypadkami i myślę że to taki ich urok...

co do wyłączania się ksenonu, miałem kiedyś przypadek że jak wchodziłem ostro w zakręt w prawo to lewy ksenon wyłączał się i włączał tak jak by ktoś bawił się włącznikiem świateł, myślałem że coś nie kontakci - okazało się że to wina zarnika...

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronami niema po co zamieniac bo raz gasnie lewy raz prawy a mrugaja oba. Sytuacja pojawia sie coraz czesciej i irytuje to ze trzeba swiatla gasic i zapalac podczas jazdy zwlaszcza ze nauczylem sie do wygody i korzystam z funkcji auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ta funkcja "auto" coś szwankuje.Warto by pójść jej tropem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...