Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opóźniona turbina, większe spalanie


johndeere

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z moją Audi gdyż brakuje jej mocy i więcej pali. A mianowicie turbinę słychać po ok 2600 obr/min i do tych obrotów ma strasznego muła. Ostatnio jadąc z 4 osobami pod górkę na piątym biegu utraciła całkowicie moc i musiałem redukować do 3 żeby w ogóle podjechać. Byłem na kompie to był błąd z regulacją ciśnienia doładowania i teraz nasuwa się pytanie czy od tego mogło wzrosnąć spalanie i jak to podejść żeby dojść z tym ciśnieniem?

---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ----------

Problem powoli sam się rozwiązuje bo turbina już w ogóle nie działa i można jechać max 80. W piątek jedzie na serwis i zobaczymy co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Podepnę się pod wątek, gdyż nie chcę zakładać nowego.

Mam problem z moim samochodem - bardzo słabo się zbiera w dolnym zakresie obrotów [AJM]. Dwa tygodnie temu oddałem auto do regeneracji turbiny, ale efekt jest moim zdaniem niewystarczający. Fakt, że w górnym zakresie jedzie przyzwoicie, ale wydaje mi się, że jeszcze coś jest do zrobienia i/lub regeneracja nie została wykonana prawidłowo.

Mam logi i zrzut błędów (co też mi się dziwne wydaje, że goście od turbiny nie wyczyścili błędów podczas regeneracji) - nie są to jakieś super logi, bo nie mam w tym doświadczenia więc proszę o wyrozumiałość i pomoc. Wszelkie sugestie wezmę pod rozwagę.

Dodałem logi jako print screeny (chyba), bo nie wiem czy udało mi się załączyć pliki.

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

Coś mi się wydaje, że mi się nie udało przedtem dodać te print screeny. Może teraz?

Log_003.jpg

Log_008.jpg

Log_010.jpg

Log_011.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany. Wężyki wszystkie wymienione i auto jeździ jak powinno:)

czyli jednak nie trzeba było wyjmowac turbiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...