Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Które zawiesznie gwintowane wybrac proszę o pomoc !


Egoniasty5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam audi a4 b5 1.8 Adr Avant. I posiadam 1500zł na zawieszenie mam do wyboru kilka w podobnych cenach. Tylko nie wiem które z nich jest najlepsze i proszę was o poradę moze ktoś już się spotkał z amortyzatorami i mi doradzi.. Nie chcę uzywanego. Bo juz sie zawiodłem.. Pod spodem podałem kilka fotek z amortyzatorami proszę was o poradę które wybrać z tych co podałem.. czekam na odpowiedzi Pozdro.

MTS TECHNIK

Cena: 1 249,99 zł

3232274853.jpg

Ta Technix

Cena: 1 049 zł

ta_technix.jpg

TuningART GWINT

Cena: 849 zł

tuning_art.jpg

FK AK STREET

Cena: 1 199 zł

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie są z tej samej półki, ja bym wybrał FK

Niby wszystkie sa z tej samej pułki ale wyższa cena tez musi cos znaczyc? czyli jak kupie tuning arta za 849zł to znaczy ze jest to samo co FK? na pewno któryś z nich jest lepszy.. chodzi pewnie o to ze jest wytrzymalszy lub twardszy.. I jak by tak było ze by były z tej samej pułki to pewnie MTS lub Fk nie było by ich wcale. Bo po co kupywac te droższe jak za tańszą cena sa takie same.. proszę jeszcze raz o jakaś dobra rade czy warto kupić MTS czy te z tańszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie są z tej samej półki, ja bym wybrał FK

Niby wszystkie sa z tej samej pułki ale wyższa cena tez musi cos znaczyc? czyli jak kupie tuning arta za 849zł to znaczy ze jest to samo co FK? na pewno któryś z nich jest lepszy.. chodzi pewnie o to ze jest wytrzymalszy lub twardszy.. I jak by tak było ze by były z tej samej pułki to pewnie MTS lub Fk nie było by ich wcale. Bo po co kupywac te droższe jak za tańszą cena sa takie same.. proszę jeszcze raz o jakaś dobra rade czy warto kupić MTS czy te z tańszych.

To przecież Ci napisałem że to ta sama półka i jakie ja bym osobiście wybrał, zresztą koledzy pode mną również tak napisali. Następna półka to przedział 1600-2000zł a potem dalej ale nie o to chodzi. Podałeś swoje wytyczne to napisaliśmy co kto by wybrał, co zrobisz to Twoja sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...