Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] B6 AVF - wykres po chipie


Wujek-West28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mnie takie coś wyszło , chyba jakoś bez szału , liczyłem na lepsze parametry , mozna jeszcze coś zrobić w miarę nie za wysokich kosztów coś poprawić

f1e228d339a39bfbmed.jpg

---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ----------

f1e228d339a39bfbm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czuje różnice w końcu troszkę si polepszyło , choć z tego co widzę , to inni maja troszkę więcej

P.s auto już niema kata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczny soft. Jak chcesz więcej to musisz pozmieniać komponenty. Np. Pompowtryskiwacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie chodzi mi żeby fura miała z 400 nitków myślę że zadowoli mnie około 380 , zarazie chce zrobić pełen przelot , zaślepić egr (choć nie mam pojęcia co to daje zaślepienie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedziesz do tunera i mówisz że mało chcesz więcej, to na pewno ci jeszcze podkręci.Nic nie napisałeś o samochodzie, auto nie nowe,wtryski też najlepsze lata już na pewno mają za sobą,głowica,wałek,itp,turbo również o sprzęgle nie wspominam.Kwestia że będzie pewnie już bardziej poddymiał itp..więc tuner wystroił tak żeby było optymalnie/bezpiecznie i jeszcze pojeździło.Moment w serii nie najmocniejszy 308nm,a średnia dla 1.9tdi avf po programie to 160-170km i 360-380nm więc ja bym nie narzekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytalem czy da sie jeszcze z tym cos zrobic , samochodzik przed programem nie kopcil , teraz troszke kopci ale nie znacznie , sprzęgło chodzi tak ja powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seria tez nie była jakos za specjalnie mocna.

mozliwe ze pompki na wiecej nie pozwalaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od zrobienia logów :whistling:

Popieram logi to podstawa.Możesz spytać tunera co jego zdaniem niedomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzał tam i owo , powiedział że turbo ładnie dmucha , wtryski ładnie pracują i nic im w sumie nie brakuje , choć powiedział że można spróbować przeczyścić wtryski , z samego programu jestem w sumie zadowolony , ale jak wiadomo czasem człowiek chciał by troszkę więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem co w takim razie ale pytanie czy warto wymieniać szukać tych 10-20nm? Czasem może to kosztować sakwę pieniędzy.Na próbę możesz egra usunąć/zaślepić może czyszczenie wtrysków jak w miarę nie drogo i wskoczyć na rolki zobaczyć co się zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaślepiłem egr ale wywaliło mi błąd i świeci się chek , wyczytałem że można to usunać poprzez kompa , ale teraz pytanie czy każdy mi to zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...