Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Awaryjne otwieranie samochodu


fido920

Rekomendowane odpowiedzi

WItam. Czy ktoś z szanownych forumowiczów ma może patent jak dostać się do samochodu B6 Avant w następującej sytuacji:

Prawdopodobnie na skutek długotrwałej ulewy, wywaliło bezpiecznik od centralnego zamka (kiedy chciałem otworzyć samochód, nacisnąłem odpowiedni przycisk na pilocie i miały ochotę odblokować się rygle-był początek tego charakterystycznego dźwięku przy otwieraniu-niestety nic dalej się nie działo, bateria w pilocie ok, zresztą próbowałem drugi kluczyk), zamek w drzwiach od kierowcy-nie pamiętam kiedy go używałem ostatni raz, ale przekręca się o 90 stopni i nie stawia oporu-diagnoza -zepsuty ;), zamek w klapie bagażnika tak zasyfiony, że hektolitry WD40 nic nie dają, nie drgnie ani o milimetr w żadną stronę...:(. Jak wejść do środka jak najniższym kosztem;). W Passacie B6 jest taki patent awaryjnego kluczyka Tuning Club Siedlce • Zobacz wątek - Passat B6 jak otworzyć awaryjnie drzwi, jest coś podobnego w Audi? Błagam pomóżcie!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie kluczykiem powinno się drzwi otworzyć, ale pewnie masz coś zamkiem.

Próbuj w klapie bagażnika, też swój naprawiałem tyle że klapa była otwarta.

Trzeba nalać wd lub innego odrdzewiacza w środek zamka.

Ruch lewo prawo

Jak to nie pomoże to chyba tylko wybicie szyby bocznej

Może jeszcze spróbuj drutem (haczykiem) włożyć pomiędzy szybę w drzwiach, może uda się pociągnąć za drut od klamki wewnętrznej

Przerypana sprawa:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamek w drzwiach jest uszkodzony, tak jak mówiłem, w klapie nie chce drgnąć, różnymi specyfikami go próbuję (ostatni był "środek odrdzewiający z efektem zamrażającym"--motip)...jeszcze jakieś pomysły???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak przytrzymasz długo przycisk otwierania drzwi to szyby się opuszczają?

---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ----------

czy w ogole nie reaguje na pilota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś byłem świadkiem jak kobieta zatrzasnęła kluczyki w A6 , przyjechał fachman miał takie poduszki gumowe które po lekkim odchyleniu drzwi wcisnął między drzwi a słupek na łączeniu z dachem i później pompował gruszką tak jak ciśnieniomierz jak już zrobił odpowiednią szczelinę włożył drut i otworzył za klamkę drzwi po przeciwnej stronie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w b6/b7 jest ryglowanie drzwi, nawet po wybiciu szyby nie otworzysz drzwi klamką od srodka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w b6/b7 jest ryglowanie drzwi, nawet po wybiciu szyby nie otworzysz drzwi klamką od srodka

Sprawdzę dzisiaj, coś mi się nie chce wierzyć, przecież klamka jest na linkę (drut)

Mam ustawione ryglowanie po przekroczeniu 15km/h i drzwi się wszystkie ryglują.

Aby ktoś wysiadł musi tylko dwa razy klamką otworzyć.

pierwsze to odryglowanie, drugie otwarcie drzwi

Zamek w drzwiach jest uszkodzony, tak jak mówiłem, w klapie nie chce drgnąć, różnymi specyfikami go próbuję (ostatni był "środek odrdzewiający z efektem zamrażającym"--motip)...jeszcze jakieś pomysły???

Pewnie nie wiedziałeś wcześniej że zamek masz uszkodzony

Nigdy nie odłączałeś akumulatora?

Po odłaczeniu przeważnie piloty się rozprogramowują, trzeba zamknąć drzwi kluczem w zamku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się otworzyć zamek w drzwiach, jakimś cudem napsikałem specyfiku i jak wysunąłem odrobinę kluczyk załapał i się otworzyło :))), tyle tylko, że nie ma prądu w ogóle, nic nie działa, a w tym dniu co padły zamki, jeździłem samochodem rano, akumulator nie był jeszcze w opłakanym stanie, w zimie z mozołem, ale nawet w największe mrozy odpalał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się otworzyć zamek w drzwiach, jakimś cudem napsikałem specyfiku i jak wysunąłem odrobinę kluczyk załapał i się otworzyło :))), tyle tylko, że nie ma prądu w ogóle, nic nie działa, a w tym dniu co padły zamki, jeździłem samochodem rano, akumulator nie był jeszcze w opłakanym stanie, w zimie z mozołem, ale nawet w największe mrozy odpalał...

Nie wiem gdzie mieszkasz, ale mam namiar na gościa z Rzeszowa który zajmuje się zawodowo "włamywaniem" do samochodów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę dzisiaj, coś mi się nie chce wierzyć, przecież klamka jest na linkę (drut)

Mam ustawione ryglowanie po przekroczeniu 15km/h i drzwi się wszystkie ryglują.

Aby ktoś wysiadł musi tylko dwa razy klamką otworzyć.

pierwsze to odryglowanie, drugie otwarcie drzwi

Jest tak, już w golfie 3 taki bajer był.

A w passacie jest taki kluczyk awaryjny, ponieważ passat nie ma standardowego kluczyka, podobnie jak w np. w lagunie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w b6/b7 jest ryglowanie drzwi, nawet po wybiciu szyby nie otworzysz drzwi klamką od srodka

Rzeczywiście nie da się otworzyć

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc nawet wybicie szyby nic nie da:kwasny:, ale chyba jak się przekreci zapłon to powinny się odryglować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...