Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klubowe hity - Muzyka Retro


Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pewnie nie jedna osoba wspomina czasy przełomu XX i XXI wieku z wielkim sentymentem do muzy i imprez które już pewnie nigdy nie powrócą:wink:

Wrzucamy tutaj tylko i wyłącznie kawałki Retro :banan::banan::banan::banan:

No to ja pierwszy:slina::slina::slina::slina:

Nie będę się rozrzucał - teraz Wasza kolej:wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto moj el klasiko:)

Kosheen - Catch - YouTube

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

sorki za nabicie postu ale nie wstawic tego to grzech:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to już retro, ale pamiętne imprezy :dance2::dance: nie pozwalają mi tego nie wkleić. Ogólnie owocne w dobrą muzykę do zabawy czasy 2000- Scooter :buhaha:, Westbam, LoveParade z prawdziwego zdarzenia, Brooklyn Bounce, a na wyciszenie Snap, Marky Mark, Capella, La Bouche, Masterboy itp.:kox:

Jeden z prekursorów ze Skandynawii - ktoś poznaje:decayed:??

No i kawałek, którego nie mogło zabraknąć na żadnej imprezie:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

klasyka to klasyka:)

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=glynQPj0tqMtacie to:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to już retro, czasy 2000

1998-2003 to są właśnie prawidłowe lata klimatów "retro", a prawdę powiedziawszy czasy "vixy". Białe elementy garderoby i gadżety typu rękawiczki, gwizdek, czasami maska gazowa, a nawet i odkurzacz i tego typu pochodne - podejrzewam, że autorowi tematu chodzi właśnie o muzykę z tych czasów :wink: ode mnie również kawałek, który powinien znać każdy, kto słuchał setów z Manieczek i nie tylko :wink:

AXEL KONRAD - R.U.F.F. CUTS (ORIGINAL EXTENDED MIX) FULL HQ - YouTube

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ----------

Matrix molestuje do dziś dnia po kilka razy :kox:

---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

Dodam jeszcze od siebie, że są to wszystko nuty, które "żyją" do dziś w naszych można powiedzieć sercach i muzycznych wspomnieniach, a nie giną po kilkunastu tygodniach, jak codzienna komercja, która zalewa nas z każdej strony... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejać wklejać Panowie - zrobię sobie jakąś porządną składankę w końcu:kox:

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

jest moc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

panowie tego tu nie moglo zabraknac moze nie taki klasyk ale kto byl ten wie o co chodzi:)

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

kto pamieta?

:banan:

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

kto byl w ekwadorze to wie co potrafi taka nutka zrobic z ludzmi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

kto byl w ekwadorze to wie co potrafi taka nutka zrobic z ludzmi:)

coś

Czekałem na tą pierwszą, aż ktoś wrzuci... Mega! :kox:

coś też z tej epoki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...