Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klubowe hity - Muzyka Retro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Pewnie nie jedna osoba wspomina czasy przełomu XX i XXI wieku z wielkim sentymentem do muzy i imprez które już pewnie nigdy nie powrócą:wink:

Wrzucamy tutaj tylko i wyłącznie kawałki Retro :banan::banan::banan::banan:

No to ja pierwszy:slina::slina::slina::slina:

Nie będę się rozrzucał - teraz Wasza kolej:wink::wink::wink:

Opublikowano

Klasyka nad klasyką:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

:banan::banan::banan::banan:

Opublikowano

oto moj el klasiko:)

Kosheen - Catch - YouTube

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

sorki za nabicie postu ale nie wstawic tego to grzech:)

Opublikowano

Nie wiem, czy to już retro, ale pamiętne imprezy :dance2::dance: nie pozwalają mi tego nie wkleić. Ogólnie owocne w dobrą muzykę do zabawy czasy 2000- Scooter :buhaha:, Westbam, LoveParade z prawdziwego zdarzenia, Brooklyn Bounce, a na wyciszenie Snap, Marky Mark, Capella, La Bouche, Masterboy itp.:kox:

Jeden z prekursorów ze Skandynawii - ktoś poznaje:decayed:??

No i kawałek, którego nie mogło zabraknąć na żadnej imprezie:grin:

Opublikowano

:naughty:

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

klasyka to klasyka:)

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=glynQPj0tqMtacie to:banan:

Opublikowano
Nie wiem, czy to już retro, czasy 2000

1998-2003 to są właśnie prawidłowe lata klimatów "retro", a prawdę powiedziawszy czasy "vixy". Białe elementy garderoby i gadżety typu rękawiczki, gwizdek, czasami maska gazowa, a nawet i odkurzacz i tego typu pochodne - podejrzewam, że autorowi tematu chodzi właśnie o muzykę z tych czasów :wink: ode mnie również kawałek, który powinien znać każdy, kto słuchał setów z Manieczek i nie tylko :wink:

AXEL KONRAD - R.U.F.F. CUTS (ORIGINAL EXTENDED MIX) FULL HQ - YouTube

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ----------

Matrix molestuje do dziś dnia po kilka razy :kox:

---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

Dodam jeszcze od siebie, że są to wszystko nuty, które "żyją" do dziś w naszych można powiedzieć sercach i muzycznych wspomnieniach, a nie giną po kilkunastu tygodniach, jak codzienna komercja, która zalewa nas z każdej strony... :whistling:

Opublikowano
Peran - We Want To Be Free - YouTube lezka sie w oku kreci
Opublikowano

nie może tez zabraknąć 4 Strings :)

Opublikowano
a ten chicior:)-kto tego nie zna:)
Opublikowano

Wklejać wklejać Panowie - zrobię sobie jakąś porządną składankę w końcu:kox:

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

Opublikowano

czy to retro nie jestem pewien ale lajcik

Opublikowano
:banan: 1999/2000:grin:
Opublikowano

---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

jest moc

Opublikowano

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

panowie tego tu nie moglo zabraknac moze nie taki klasyk ale kto byl ten wie o co chodzi:)

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

kto pamieta?

:banan:

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

Opublikowano

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

kto byl w ekwadorze to wie co potrafi taka nutka zrobic z ludzmi:)

Opublikowano

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

kto byl w ekwadorze to wie co potrafi taka nutka zrobic z ludzmi:)

coś

Czekałem na tą pierwszą, aż ktoś wrzuci... Mega! :kox:

coś też z tej epoki...

Opublikowano

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.