Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Logi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
o 500 obrotów bedziesz sie targował ????? :grin::grin::grin:

zrób je jak trzeba i bedzie dobrze

Dobra dziś, pojadę na drogę w której będę mógł się lepiej rozbujać, zrobię na logi na 3 biegu od 1000/obr do odcinki.

---------- Post dopisany at 08:02 ---------- Poprzedni post napisany at 07:49 ----------

nawet z tych logow widać ze sonda umiera, oscyluje w czasie jazdy a na postoju 0,01v stale... n75 i przeplywka wydaja se być ok chociaż nie wiadomo co się dzieje powyżej 4000obr

hmm, błędy od sondy wyskakują w vagu ale jak jeżdżę na gazie, na pb, nie ma błędów. skoro umiera to pewnie się przyczynia do mocy bo źle dawkuje pb ?

Opublikowano

Pioteros , teraz to pojechałeś albo inne logi oglądamy, sonda jest tutaj bardzo sprawna, na pewno bym jej nie zmieniał.

A auto masz sprawne i lepiej jechać nie będzie. Zrobić chip-a to będzie jechac.

Opublikowano

Widać jak wół że na jalowym sonda stoi na 0,01v ale fakt że rzuciłem tylko okiem

Opublikowano

Chyba każdy widzi co innego, a te logi to były robione na pb czy na lpg?

Opublikowano
  • Autor
Chyba każdy widzi co innego, a te logi to były robione na pb czy na lpg?

pb

Opublikowano

Witam bardzo nie chcę zakłądac nowego tematu więc pozwólcie że się podepnę , ja też proszę o analizę mojego silnika 1.9 TDI silnik AWX

Bardzo proszę o fachową analizę !!

Loga statyczne

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

i dynamiczne

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Opublikowano
  • Autor

No fajnie kolego, ale temat dotyczy innego silnika i innej mieszanki... dlatego lepiej założyć nowy post bo się wymieszają dwa różne tematy.

Opublikowano

OK masz racje SORKI !!

Opublikowano
Chyba każdy widzi co innego, a te logi to były robione na pb czy na lpg?

pb

Jak dla mnie to na pewno jest cos nie tak, auto jest seryjne czy coś było zmieniane w silniku? dziwnie krótkie są czasy wtrysku przy bucie, przepływka troche dziwnie wskazuje na wolnych obrotach, zrób tak skasuj błędy przed robieniem loga i zrób jeszcze raz 002 007 i w drugiej turze 002 025 tylko do odcinki.

Opublikowano
  • Autor
Chyba każdy widzi co innego, a te logi to były robione na pb czy na lpg?

pb

Jak dla mnie to na pewno jest cos nie tak, auto jest seryjne czy coś było zmieniane w silniku? dziwnie krótkie są czasy wtrysku przy bucie, przepływka troche dziwnie wskazuje na wolnych obrotach, zrób tak skasuj błędy przed robieniem loga i zrób jeszcze raz 002 007 i w drugiej turze 002 025 tylko do odcinki.

Auto seryjne, mi nic bynajmniej nie wiadomo o jakich kol wiek zmianach od poprzedniego właściciela... przepływka była wymieniana z 2 mc temu (nowa ale nie ori) bo poprzednia uległa zniszczeniu :P przez moją głupotę, ale to długa historia :P hehe.

W takim bądź razie wykonam jeszcze raz logi na 3 od 1000 obr/min do odcinki z gazem w podłodze.

Opublikowano

Aha i tu może być problem, przepływka powinna byc dobrana po numerze identyczna jak siedziała w oryginale, zamienniki niestety się nie sprawdzają.

Opublikowano

Na tym to chyba nie będzie chodzić patrząc na to do ilu silników pasuje:grin: lepiej już poszukać oryginalnej sprawnej używki.

Opublikowano
  • Autor

no właśnie się wahałem, czy używkę czy chińczyka bo za nowa 500 pln płacić to huhu.

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

tak sobie przeglądam allegro powiedzcie mi czy te chipboxy coś dają ? np. ten Chip Tuning Box +25KM Audi A4 1.8T 150KM Benzyna (3447175675) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

czy to kolejna bajka o 7 krasnoludkach ?:)

Opublikowano

nie daja, pierwszy krok do zniszczenia sobie silnika jak ci tłoki potopi

Opublikowano
  • Autor

też tak myślałem ze to syf, a powiedzcie mi jak ew. zwiększyć moment obrotowy ?, bo mam dla porównania vw touran 1,9 z '04 i kurde jak tam się depnie w pedał to czuć tą moc, a w moim a4 lipa....

Opublikowano

czuc bo moment jest większy i dostępny nizej ale to często zludzenie, benzyna lubi obroty i tyle w temacie

moment osiągniesz tylko przez dobry program u dobrego tunera

Opublikowano
  • Autor

jakie to są koszta ?;)

Opublikowano

ok 1200 jak się dowiadywałem kiedys

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

yhym, to pozostaje mi zrobić jeszcze raz logi abyście przepatrzyli je, mała kosmetyka i dbanie o silnik :P, bo zapewne nie jest już pierwszej klasy :P w końcu wiek robi swoje

---------- Post dopisany 18-09-2013 at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany 26-08-2013 at 23:05 ----------

Panowie proszę o analizę.

Log (0 - 002,007,025)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.