Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jw :)

co do zwykłego zderzaka po II lifcie to nie wiem czy halogeny zostaną jak załozysz fmic

Opublikowano

Maniusiek28 i sokolnh dzięki za odpowiedź, wychodzi na to, że jak trzeba ciąć to już lepije zderzak od S'ki i miec halogeny niż pociąć standardowy i nie mieć halogenów, pozatym standardowego pociątego nikt nie kupi

Opublikowano

Maniusiek28 i sokolnh dzięki za odpowiedź, wychodzi na to, że jak trzeba ciąć to już lepije zderzak od S'ki i miec halogeny niż pociąć standardowy i nie mieć halogenów, pozatym standardowego pociątego nikt nie kupi

Jakoś Jaro4444 zmieścił fmic na po lifcie zderzaku
Opublikowano

jedno jest pewne ze to musi zapitalac

tak 3mać kolego - powodzenia w dalszych modach

Opublikowano

Maniusiek28 i sokolnh dzięki za odpowiedź, wychodzi na to, że jak trzeba ciąć to już lepije zderzak od S'ki i miec halogeny niż pociąć standardowy i nie mieć halogenów, pozatym standardowego pociątego nikt nie kupi

Jakoś Jaro4444 zmieścił fmic na po lifcie zderzaku

właśnie przeczytałem wszystkie posty odnośnie FMIC i teraz już wiem, że jest możliwe upchanie FMIC z orurowaniem i halogenami w seryjnym zderzaku

co bym zrobił bez tego forum :naughty:

Opublikowano

Idziesz w BMW?? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

jak sprzedam to pomysle w co :)

Opublikowano

jak sprzedam to pomysle w co :)

dyplomata :przebiegly:
Opublikowano

nie szkoda Ci audi??

Opublikowano
  • Autor

jak sprzedam to pomysle w co :)

dyplomata :przebiegly:

moge tylko powiedziec ze bedzie to kombi :decayed:

nie szkoda Ci audi??

zawsze szkoda, ale czas na zmiany :wink4:

Opublikowano

zawsze szkoda, ale czas na zmiany :wink4:

ehh znowu sie mijamy.... :confused4:

Opublikowano

fura naprawdę KOX, jakbym miał kase to bym brał od ciebie :>

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

kilka nowych zdjec ... do ogłoszenia :decayed:

http://allegro.pl/show_item.php?item=640433798[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 17:14_________________________________________________z racji tego, że dwumas ostatnio cos marudził, został wymieniony na nowy jednomas + nowe sprzegło + filtry, oleje itp

do tego musze kupić oponki, a jak juz sciagne stare to chyba dam fele do malowania :gwizdanie: :naughty:

tak wiec koszta mi sie zrobiły i raczej juz nie bedzie mi sie palic ze sprzedażą

a z racji tego ze bedzie jednomas moge przy okazji zaczać dłubac dalej w kwestii PS - ów, tak zeby juz było miło :decayed:

minus tego wszystkiego jest taki, że upragnione e46 330d musi poczekac ;( no ale cóz, życie :decayed:

Opublikowano

e46 330d

To w tą stronę podążasz błędny rycerzu :decayed:

Zdrada klubu ! :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

no zdrada, zdrada :decayed:

nie napisałem, że audica dostała bonusa w postaci wtrysków 0.216, takze jeszcze bigT i korekta :przebiegly:

Opublikowano

Sokół tak trzymaj, szkoda tak łądną audiczke oddać za śmieszne pieniądze, przecież nikt nie zwróci kosztów modzenia.

Laicy jeszcze omijają szerokim łukime takie auto, bo ingerowano w silnik, zawiasy itp, co dla nich znaczy że je zniszczono..... buce

jeździj dalej Audi, e46 dość szybko się stażeje, zbieraj na e90 Coupe, to jest furaaaaaaaa :kox:

Opublikowano

e90 Coupe, to jest furaaaaaaaa :kox:

Eeeeee, tył wygląda jak w jakimś koreańcu z lat '90 :sick3:

Ale poza tym :good:

Opublikowano

e90 Coupe, to jest furaaaaaaaa :kox:

Eeeeee, tył wygląda jak w jakimś koreańcu z lat '90 :sick3:

Ale poza tym :good:

pokaż mi koreańca z lat 90 podobnego do tego cacka, a ja stawiam krate :naughty:

bmwm3coupe2007071024x76.jpg

Opublikowano

Kamil co u Ciebie oznaczało Tak ?

bo ja zadałem dwa pytania :naughty:

Opublikowano

e90 Coupe, to jest furaaaaaaaa :kox:

Eeeeee, tył wygląda jak w jakimś koreańcu z lat '90 :sick3:

Ale poza tym :good:

pokaż mi koreańca z lat 90 podobnego do tego cacka, a ja stawiam krate :naughty:

bmwm3coupe2007071024x76.jpg

OK, M'ka w coupe jakoś się jeszcze broni, ale sedan :thumbdown:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.