Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zapala sie abs esp a4 b6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam podczas powrotu z pracy zapaliły mi się kontroli abs i esp po wylaczeniu i ponownym uruchomieniu silnika wszystko ok po przejechaniu pewnego dystansu znowu sie zapalaną ktoś mial juz taki problem ?

Opublikowano

Podepnij Vaga i sprawdz bledy , mozliwe ze czujnik pedalu hamulca nawalil, lub czujnik kata skretu. Ale obstawiam to pierwsze.

Opublikowano

Masz może hidy zamontowane w lampach?

Opublikowano

od hidow bledy w sterowniku esp, abs pojawiaja sie gdy wlaczamy swiatla. Sam to przerabialem , wystarczyla dioda prostownicza na "+" i po problemie.

Opublikowano
  • Autor

nie mam hidow ale od paru dni smigam na 18 " moze to cos z tym zwiazane ?

Opublikowano

18" przy ALT jak tym sie jezdzi ? Wieksze kola raczej nie maja wplywu na sterownik.

Opublikowano
  • Autor

235/40/18 i jest ok ! naprawde silniczek smiga jak przecinak bardzo ladne przyspieszenie :) nie mam sztywnego zawieszenia wiec jest komfort :wink: w b5 mialem 17 i gwint i byla mega taczka . Tylko teraz zapalił mi sie abs i esp

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

kolego benyA4 a tak to wyglada

image.jpg

jestem naprawde mega zadowolony chociaż bałem się 18

Opublikowano

ladnie ladnie , a co do bledu to sprawdz vagiem i napewno problem sie szybko rozwiaze.

Opublikowano
  • Autor

mam taką nadzieje do pracy smigam co dzienie 2x po 4 km ale dzisiaj wracając coś takiego mi się zadziało musze to w weekend ogarnąć ja coś dam znac:wink:

Opublikowano

4km do pracy mozna spacerkiem , ja mam prawie 30 :) koniecznie napisz co pokazal Vag , pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

jak robisz 8 - 19 cały czas na nogach to nie chciało by się wracać :wink:

Opublikowano
235/40/18 i jest ok ! naprawde silniczek smiga jak przecinak bardzo ladne przyspieszenie :) nie mam sztywnego zawieszenia wiec jest komfort :wink: w b5 mialem 17 i gwint i byla mega taczka . Tylko teraz zapalił mi sie abs i esp

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

kolego benyA4 a tak to wyglada

http://s23.postimg.org/65sejyqc7/image.jpg

jestem naprawde mega zadowolony chociaż bałem się 18

Nie przesadzaj z tym przyśpieszeniem

Jeździłeś 1.8T?

A co do błedu może to być też przepływomierz

Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

tak jezdzilem 1.8 T i co w zwiazku z tym ? :facepalm: 2.0 130 koni w zupelnosci wystarczy do tego auta a miałem na mysli to ze nie ma wielkiej roznicy 18 235. szeroka a 16 205. na ktorej mialem wczesniej auto

Opublikowano

Przy uszkodzonej przeplywce silnik pracuje inaczej. Koniec zgadywania czekamy na Vaga :)

Opublikowano

a co ma MAf do ABS ? do ESP to owszem

Opublikowano

zwróc uwagę czy kontrolki zapalaja sie po pierwszym hamowaniu od czasu uruchomienia silnika, jeśli tak to czujnik stopu.

Opublikowano
a co ma MAf do ABS ? do ESP to owszem

Odłącz przepływomierz to zobaczysz

Opublikowano

Jak jest uszkodzona przeplywka to wywala tez check engine. I przy uszkodzonej przeplywce ABS dziala a ESP nie.

Opublikowano
a co ma MAf do ABS ? do ESP to owszem

Odłącz przepływomierz to zobaczysz

nie mam potrzeby,nie raz to przerabiałem :grin:

Opublikowano

Może być czujnik stopu może być ale i bezpiecznik spalony, zaczyna się od najprostrzycj

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.