Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Felga marzeń do B5 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
przecież 3,5 i 7 to 16cali:facepalm:

O tej zimie ciągle mysle :-) Z czego to fela?

Naciapane z sedesu ...

Opublikowano

wiem ze 16cali ale chodzi mi o wzor:wink: cos w tym stylu bede szykowal na sezon 2014:decayed:

Opublikowano

:facepalm:

przeciez ta felga nie będzie wygladać jak na zdjeciu bo dojdzie balon 55:whistling: a nie ma tych wzorów w 18tce...

Opublikowano

na B5 coś pięknego :-)

img_1838.jpg

mooooinj8.jpg

Opublikowano
W Q więcej nie da rady spasować niż 16cali przód ok ale z tyłu wahacz wadzi :P

:grin::grin::grin:

no...

---------- Post dopisany at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany at 19:10 ----------

dzięki:hi:

---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 19:10 ----------

a jeśli chodzi o moją felgę marzeń to:

-bbs RS 18" na męskim rancie i naciągu + air

582670_211609718941743_451842999_n.jpg

Opublikowano
W Q więcej nie da rady spasować niż 16cali przód ok ale z tyłu wahacz wadzi :P

:grin::grin::grin:

no...

---------- Post dopisany at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany at 19:10 ----------

dzięki:hi:

---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 19:10 ----------

a jeśli chodzi o moją felgę marzeń to:

-bbs RS 18" na męskim rancie i naciągu + air

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash2/582670_211609718941743_451842999_n.jpg

wiesz co dobre, ja od poczatku na tą felge chory jestem:slina:

Opublikowano

szukalem tych felg w 18" ale szerokie zeby byly przynajmniej 8" a z tego co pamietam to same waskie i z duzym ET

http://s21.postimg.org/q8qzfvcfr/mooooinj8.jpg

Te żółte to są rondell'e R.o.d.?

Opublikowano

Mono sa ok ale z w12 Wintery mialem tez w polerce ale za waska felga :/

0_464.jpg

Opublikowano

a cena monoblocków w12 powala...

Opublikowano
a cena monoblocków w12 powala...

Jakis czas temu był komplet za 1300 zł.

Opublikowano
a cena monoblocków w12 powala...

Jakis czas temu był komplet za 1300 zł.

Albo ktos nie wiedzial co sprzedaje , albo bylo cos nie teges z nimi

Ogladalem kilka kompletow i wiekszosc to walki nikt Ci nie sprzeda tej felgi w bd stanie za taka kase

No i nie ma sie co oszukiwac jezdzac na polerowanym alu trzeba o to dbac :wink:

Co do Winterow ,,.... opona 205/35 wtedy to wyglada

Opublikowano

Koles sprzedawał bo sprzedał A8.

Naciapane z sedesu ...

Opublikowano
Nie masz racji bo w galerii nie podajesz nazwy felgi, a tutaj podajemy, co się bardzo przyda nie jednemu w szukaniu felg na aukcjach i internecie..

Zobacz każde zdjęcie jest podpisane nazwą felgi, dziesiątki razy sie zastanawiamy jak dana felga sie nazywa, moim zdaniem bez sensu to jest Twój post który tu nic nie wniósł

pozdr

+1

Opublikowano
szukalem tych felg w 18" ale szerokie zeby byly przynajmniej 8" a z tego co pamietam to same waskie i z duzym ET

http://s21.postimg.org/q8qzfvcfr/mooooinj8.jpg

życze powodzenia w szukaniu bo jeszcze takich nie wyprodukowano....

sprzedaj B5 i może starczy na koła:naughty:

Opublikowano

sprzedaj B5 i może starczy na koła:naughty:

dlatego to felga marzeń, a te jak wiadomo się nie spełniają:wink:

Opublikowano

MTM Bimoto

audi_rs4_mtm_38.jpg

Opublikowano
szukalem tych felg w 18" ale szerokie zeby byly przynajmniej 8" a z tego co pamietam to same waskie i z duzym ET

http://s21.postimg.org/q8qzfvcfr/mooooinj8.jpg

życze powodzenia w szukaniu bo jeszcze takich nie wyprodukowano....

sprzedaj B5 i może starczy na koła:naughty:

W Myslowicach o ile dobrze pamietam jest firma ktora poszerza felgi aluminiowe , mialem te felgi po polerce wibracyjnej

za poszerzenie tych felg do 8,5" na przod i 9 tył 600zł do zabiegu jednak nie doszlo bo sprzedalem felgi , dodatkowym problemem byl brak gwarancji za wykonana robote ( za duze ryzyko oddac wypolerowana fele ) :thumbdown:

Opublikowano

No, jak bez gwarancji to pewnie dobrze robia... A potem mina kierowcy jak go wlasny parapet wyprzedza... Bezcenne :polew:

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.