Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moc vs spalanie po chipie


alpinex

Rekomendowane odpowiedzi

Firmowy BKD(octavia kombi 4x4), który jeździ w po PZ za 200zl robi ok 500km. Jazda typowo miejska, krótkie odcinki, korki...trasa do ok 110-120 potrzebuje ok6-7l/100km .... średnia to jakieś 8l ....

Jeżdżąc jak emeryt to moje 350tsi spali 7l... napeawde nie jaze po co te licytacje 1l w tą czy tą co za różnica...no chyba ze sie kupuje auto za ostatnie pieniadze, na pokaz, zeby na wsi przed sąsiadami zabłysnąć zabłysnąć to co innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firmowy BKD(octavia kombi 4x4), który jeździ w po PZ za 200zl robi ok 500km. Jazda typowo miejska, krótkie odcinki, korki...trasa do ok 110-120 potrzebuje ok6-7l/100km .... średnia to jakieś 8l ....

Jeżdżąc jak emeryt to moje 350tsi spali 7l... napeawde nie jaze po co te licytacje 1l w tą czy tą co za różnica...no chyba ze sie kupuje auto za ostatnie pieniadze, na pokaz, zeby na wsi przed sąsiadami zabłysnąć zabłysnąć to co innego...

:facepalm: ale dajesz,średnia 8L to moje BRD 230Ps tyle nie potrzebuje,wystarczy 7-7.5literka,moze po prostu nie umiesz eksploatować diesla,myslałeś o tym??????? i tu jest problem twój i wielu innych uzytkowników diesli :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: ale dajesz,średnia 8L to moje BRD 230Ps tyle nie potrzebuje,wystarczy 7-7.5literka,moze po prostu nie umiesz eksploatować diesla,myslałeś o tym??????? i tu jest problem twój i wielu innych uzytkowników diesli :thumbdown:

bu hahahaha....padłem...znawca diesla się odezwał...

to Twoje BRD w takich warunkach spaliło by to samo jak nie więcej, więc PLS.....skończ...

jadę 1-2km parkuje potem znowu to samo to ile ma spalić? 3l/100?

p.s swoją drogą to faktycznie...7-7,5 a 8l to różnica wręcz KOSMICZNA :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: ale dajesz,średnia 8L to moje BRD 230Ps tyle nie potrzebuje,wystarczy 7-7.5literka,moze po prostu nie umiesz eksploatować diesla,myslałeś o tym??????? i tu jest problem twój i wielu innych uzytkowników diesli :thumbdown:

bu hahahaha....padłem...znawca diesla się odezwał...

to Twoje BRD w takich warunkach spaliło by to samo jak nie więcej, więc PLS.....skończ...

jadę 1-2km parkuje potem znowu to samo to ile ma spalić? 3l/100?

p.s swoją drogą to faktycznie...7-7,5 a 8l to różnica wręcz KOSMICZNA :polew:

:polew: ja też padłem 0.5L róznicy między mocą 140ps a 230ps na korzyść tego drugiego to dla ciebie mało? :bicz:

więc twierdze że nie umiesz ekploatować silnika diesla,jeździsz jak benzyną :thumbdown: a skąd wiesz czy nie pali ci 6,0055666 -7,058664665222???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...