Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] S-line


zadra

Rekomendowane odpowiedzi

go pokaz mi co masz z sline? ;/ poza znaczkami które każdy handlarz kupuje na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

go pokaz mi co masz z sline? ;/ poza znaczkami które każdy handlarz kupuje na allegro

Widzę, że kolega odpory na wiedzę.

Szkoda mi energii na wywody z Tobą. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w modach kolego :wink:

jednak co do s-line to na aucie masz tylko znaczki na listwach i zawias niestety:whistling:

s20043.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest dobrze, fabryka wie co wypuszcza , ja miałem podobna sytucję z b7 w kodach s-line , troszkę w środku troszkę na zew, a pisali ze to nie s-line znawcy , jak vin i kody mówiły ze s-line,nie przejmuj sie

ładna furka bezawaryjnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qr**, czy to s-line, czy seria...nie wazne. Ile ludzi z forum ma poprzerabiane i nie tyle na s-line, ale na s....a Wy sie spieracie, czy ori, czy nie. Jest wlepa i wszysto w temacie. Reszta bedzie z czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam przed dachowaniem i przekładą z angola był to full s line plus ekslisiv :polew:

Żeby sir tylko auto nie psuło :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności zmienię fele na RS'a i to w efekcie wizualnym będzie robić robotę. Później zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie. Robia robotę. Jeszcze w czarnym macie :-)

No własnie ten mat też mi się podoba, a na dodatek nie rzuca się tak w oczy osad z klocków :decayed:

U Ciebie wygląda bajka :naughty:

Fajna furka, na żywo kolor jeszcze ładniejszy,bezawaryjności życzę i pozdrawiam.

Nawzajem Tony2.

qr**, czy to s-line, czy seria...nie wazne. Ile ludzi z forum ma poprzerabiane i nie tyle na s-line, ale na s....a Wy sie spieracie, czy ori, czy nie. Jest wlepa i wszysto w temacie. Reszta bedzie z czasem.

Fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki poprawione, także teraz je widać zamiast linków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, takie ciekawe wydanie. Wiem Turzol o tym temacie już go przerobiłem wzłuż i wszerz. :wink: Niby wg naklejki i opisu http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-252/all-b6-pakiet-s-line-zewnetrzny-wewnetrzny-88194/ jest to fabryczny S-line. plus do tego zawieszenie 1BE

http://s21.postimg.org/4ldlqsdtv/P1350382.jpg

Auto jest z Kwietnia 2004 i w zasadzie wg opisu w poście BART-S wszystko by się zgadzało - Pakiet sportowy S-line

Gdzie znajde ta naklejke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, takie ciekawe wydanie. Wiem Turzol o tym temacie już go przerobiłem wzłuż i wszerz. :wink: Niby wg naklejki i opisu http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-252/all-b6-pakiet-s-line-zewnetrzny-wewnetrzny-88194/ jest to fabryczny S-line. plus do tego zawieszenie 1BE

http://s21.postimg.org/4ldlqsdtv/P1350382.jpg

Auto jest z Kwietnia 2004 i w zasadzie wg opisu w poście BART-S wszystko by się zgadzało - Pakiet sportowy S-line

Gdzie znajde ta naklejke?

Pod siedziskiem kanapy w Avancie lub w książce serwisowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka bardzo zacna i widac, że ładnie utrzymana, gratulacje. Szczerze mówiąc pierwszy raz widzę S-line z fabrycznym kodem E4J bez czarnego sufitu - może właściciel z jakichś wzgędów się go pozbył. Na zdjęciach nie widać też czy ma listwy progowe S-line, bo od roku modelowego 2004 powinny chyba być.

W moim przypadku mam E4J z maja 2003r. i mam takie same jak u kolegi zadra: kierę, lewarek i dźwignię ręcznego a ponad to: fotele półskóry + speed, boczki speed, amelinium szczotkowane, czarny sufit. Na zewnątrz mam znaczki na listwach 9 ramienne 17 oraz 1BV i taki zestaw odpowiada dokładnie S-linowi z roku modelowego 2003.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż przydałoby się oprócz felg założyć zderzaki listwy no i dwururkę, no a w środku to już inna bajka dużo by można pytanie ile chcesz :wink:

bezawaryjności i frajdy z rajdy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, na wstępie zrobię koło a później pomyślimy. Jak to mówią "apetyt rośnie w miarę jedzenia" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...