Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koszt wymiany łancucha rozrządu ?


glano_16

Rekomendowane odpowiedzi

W tym silniku jest pasek rozrzadu a Tobie tyrkota pewnie nastawnik walkow. Koszta okolo 1500zl.

Wysyłane z mojego GT-I9070

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym silniku jest pasek rozrzadu a Tobie tyrkota pewnie nastawnik walkow. Koszta okolo 1500zl.

Wysyłane z mojego GT-I9070

przecież jest łańcuch wałków , ktory u mnie w 1.8T pod koniec eksploatacji wyciagnal sie o jakies 2 cm! bylo slychac obijanie sie o obudowe i gdy przeskoczyl auto zaczelo chodzic jak subaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ans, mocno Ci grzechotal ten lancuszek? jaki przebieg silnika ? jakie inne jeszcze byly objawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem moze sie noe znam ale.... Lancuszek laczy dwa walki rozrzadu ibjest on z tylu silnika. Rozrzad to co wymieniamy jest na pasku w avj.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ans, mocno Ci grzechotal ten lancuszek? jaki przebieg silnika ? jakie inne jeszcze byly objawy.

sory ze tak pozno odpowiadam

objawem byl spadek mocy, bylo widac na hamowni przed/po

i bylo slychac grzechot troche, silnik chodzil inaczej, moze znajde jakis filmik to wrzuce

auto mialo przebieg 210 tys.km- pewne, niby tego lancucha sie nie wymienia, ale zdarza sie :wink:

0nkel masz racje

glano napisał"i to prawdopodobnie łańcuch rozrządu bo dżwięk dochodzi z tyłu silnika ."

Ty napisales " Lancuszek laczy dwa walki rozrzadu ibjest on z tylu silnika. "

slyszalem nie jedno 1.8T ktore mialo wyciagniety lancuch :wink:

więc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w końcu ile kosztuje napinacz i łańcuch?ja dołem 1000zl za napinacz i 120 za łańcuch.znam ceny z allegro i tez mnie to dziwiło ale przekonali mnie ze to są napinacze hydrauliczne,a mi wstawiają elektryczny lepszy.wiem ze w audi kosztuje 2300zl. ale jakoś nie do końca jestem o tym przekonany.może ktoś mnie uspokoić?:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Hydrauliczny - elektryczny - lepszy" :polew::polew::polew::polew:

:facepalm:

Tam jest TYLKO elektrohydrauliczny, inny nie moze byc bo wywali błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w końcu ile kosztuje napinacz i łańcuch?ja dołem 1000zl za napinacz i 120 za łańcuch.znam ceny z allegro i tez mnie to dziwiło ale przekonali mnie ze to są napinacze hydrauliczne,a mi wstawiają elektryczny lepszy.wiem ze w audi kosztuje 2300zl. ale jakoś nie do końca jestem o tym przekonany.może ktoś mnie uspokoić?:facepalm:

Zależy jakiej marki w jakim sklepie i po jakich zniżkach :wink:

Jak auto jest na elektro hydraulicznym to nie można wstawić hydraulicznego i na odwrót. 1120+ wymiana, jeszcze pewnie uszczelniacze na wałki, uszczelka pod napinacz i pokrywę zaworów i wychodzi niezła sumka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, jestem już spokojniejszy.też mi mówili o tym błędzie,więc wszystko chyba gra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...