Proszę o ocenę logów i ewentualne sugestie co dokładnie wymienić

Matyss88

Witam,

Na początku podziękowania dla dfence2005, że przerwał na chwile wypoczynek i znalazł czas żeby w niedziele świeżakowi podpiąć A4 pod VAGa.

Prośba do was Drodzy Forumowicze o sprawdzenie kodów błędu i ewentualną podpowiedz co jest nie tak i jak zrobić, żeby było cacy.

Kody:

Address 01 -------------------------------------------------------

Controller: 038 906 012 AH

Component: 1,9l R4 EDC 0000SG 2827

Coding: 00002

Shop #: WSC 00012

2 Faults Found:

17552 - Mass Air Flow Sensor (G70): Open or Short to Ground

P1144 - 35-00 - -

17964 - Charge Pressure Control: Negative Deviation

P1556 - 35-00 - -

Readiness: N/A

Z góry wielkie dzięki za poradę

Zeby bylo cacy.... zacznij od wykasowania tych błedów.

Do oceny stanu silnika potrzebujemy logi

Statyczne: 000,001,003,004,007,013

Statyczne w trybie Basic Settings: 000,003,004,011

Dynamiczne:000,001,003,004,008,010,011

Jak zrobic logi tutaj

Bledy kasowalismy i kolega twierdzi ze bylo przez chwile lepiej. Pozniej pewnie te same bledy nałapał i lipa.

Moze nastepnym razem bedzie wiecej czasu ( i wiedzy :decayed: ) na zrobienie logow statycznych i dynamicznych.

Jak narazie mozna by przeplywke podmienic na jakas sprawna i skasowac bledy, zobaczyc co sie dzieje dalej.

Mateusz - jakbys byl w KRK to daj znac, powalczymy

Dokładnie przez jakiś czas było zdecydowanie lepiej.

Tylko teraz pytanie czy jak podmienię przepływkę na sprawną to muszę skasować błędy żeby odczuć różnicę?

Michał spoko na pewno dam znać jak będę w KRK może wspólnymi siłami uda nam się zrobić te logi.

---------- Post dopisany at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ----------

A tak z innej beczki, co sądzicie o czymś takim: skoda audi VW vag 405 KKL CAN skaner OBD2 24H/GW (3333768606) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Opłaca się go kupić czy są jakieś lepsze w mniej więcej takich pieniądzach?

Właśnie dostałem odpowiedz od sprzedawcy napisał, że tym skanerem można jedynie odczytać błędy i ewentualnie je wykasować więc odpada, muszę poczytać na forum o tych sprzętach i wyposażyć się w coś konkretnego.

Konkretne to jest to co Tobie zaproponowałem... :wink:

Tylko na tej aukcji kupie jedynie kabel, a program będę musiał gdzieś sobie wykombinować. Prawda?

Konkretne to jest to co Tobie zaproponowałem... :wink:

Tak... ale to jest naprawde mały problem. Albo zaden problem.

Konkretne to jest to co Tobie zaproponowałem... :wink:

Tak... ale to jest naprawde mały problem. Albo zaden problem.

No to mam już wszystko jasne, nie pozostaje nic jak tylko zamówić, dzięki za pomoc.

:thumbup1::hi:

Bedziesz mial program, kabel, logi zapraszam z kompletem.

Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.