Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szarpie przy odjeciu pedalu gazu.HELP


raffaele2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam teraz nastepujacy problem,od wczoraj gdy jade na biegu i puszcze pedal gazu auto strasznie szarpie(przeywa) masakra,niewiem czy to od tego ze zatankowalem paliwo w tesco wczesciej tankowalem w esso (UK),ale to chyba nie od tego bo kiedys zatankowalem tez w tesco i nie szarpalo.Cos musialo sie spierdzielic,to jest straszne,gdy tylko zdejme noge z gadu i szarpie niemilosiernie zwlaszcza jak jest na 2 czy 3 biegu to juz masakra,zauwwazylem rowniez jakby auto mialo wiekszego kopa i paliwa wiecej mi mi pali,nie wiem co jest.Podlaczylem Vag i nic nie pokazuje zandych bledow silnika.Pomozcie prosze.:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompowtryski moze?ale to juz diagnosta od di9esla

Kolego się siej tutaj herezji, rafaelle najprawdopodobniej ma silnik na pompie:wink:

Do sprawdzenia przewody paliwowe i wymiana filtra paliwa. Możesz mieć zapowietrzony układ, sprawdź czy nie śmierdzi ropą pod maską:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczeze powiem ze watpie ze to filtr paliwa bo on szapie tylko jak na biegu mam i puszcze pedal gazu,jak jest odpalony na luzie nic nie przerywa,to sie tylko dzieje jak jade na biegu i puszcze pedal gazu,zwlaszcza jak jade wolno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompowtryski moze?ale to juz diagnosta od di9esla

Kolego się siej tutaj herezji, rafaelle najprawdopodobniej ma silnik na pompie:wink:

Do sprawdzenia przewody paliwowe i wymiana filtra paliwa. Możesz mieć zapowietrzony układ, sprawdź czy nie śmierdzi ropą pod maską:wink:

Przecież AJM jest na pompkach.

A masz ASR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,problem rozwiazany,przy wymianie czujnika abs,brat wydlubujac resztki czujnika walnol w srodek srubokretem,okazalo sie ze po odlaczeniu kostski od abs nie szarpie,wiec wykrecilismy przegub,byl uszkodzony ,po wymianie przeguba nic nie szarpie i chodzi wysmienicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...