Skocz do zawartości
IGNOROWANY

co to jest???


enrike2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie potrebuje tej części razem z rurkami ale nie wiem jak to się nazywa pomocy. Pozdro

3147882788.jpg

---------- Post dopisany at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany at 15:00 ----------

Witam dla podpowiedzi jeśli nie wiecie o co chodzi to powiększcie zdjęcie ;d i potrzebuje nazwe obudowy kabli idących docewek będę bardzo wdzięczny ;d i gdzie te obie rzeczy dostać. Pozdrawiam

---------- Post dopisany 18-06-2013 at 15:23 ---------- Poprzedni post napisany 17-06-2013 at 18:40 ----------

Halo pomóżcie mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie kolego a ta osłona ka kable idące do cewek to tylko w aso??

---------- Post dopisany 29-06-2013 at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany 19-06-2013 at 16:05 ----------

jeśli ktoś ma na stanie ten eżektor z tymi 3 rurkami to będę wdzięczny ;d i jeśli chodzi o obudowę kabli idących do cewek to tylko w aso??/ i jaki bylby koszt tego wie ktoś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer tej osłonki to 8E0971824J prawidłowa nazwa kanał kablowy tylko że to jest numer do audi czyli inny kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer tej osłonki to 8E0971824J prawidłowa nazwa kanał kablowy tylko że to jest numer do audi czyli inny kolor

Darku to jest ta czerwona rurka w której idą przewody do cewek? Dobrze rozumiem? :kox: Też szukam tego ustrojstwa bo mam popękaną u siebie. Nie wiesz jaka byłaby cena tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena 50 zł plus 30 przesyłka. Jak jesteś zainteresowany to pisz na PW dam Ci namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...