Skocz do zawartości
IGNOROWANY

prosba o analize logow 2.0 tdi BLB


rakud29

Rekomendowane odpowiedzi

patrzac na dawke paliwa to tam z dolu podlane jest i dwumas ze sprzeglem latwo nie ma ...

poza tym kazac tej rumunskiej sprezarce dmuchac powyzej 1.5 bara to tez nie daje jej latwego zycia ...

kolego jak jestes taki mocny to powiedz ile ma byc doladowanie w seri 2.0 tdi bo ja widze ze koledzy maja po 2 bary w seri to 2.6 max to jest tak duzo

w moim aucie moc jest zwiekszona o nie cale 30 % i jezeli ty nasze audi czy ich sprzet nazywasz rumunskie pierdziawki to po co kupujesz audi kup sobie poloneza bedziesz zadowolony

ja caly czas czekam na konkretne odpowiedzi jak moj silnik wyglada wiadomo jest podkrecony ale czt wsztstko jkest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zluzuj poslady bo widze,że nie masz pojęcia o czym Spanky pisze.Jak bys poczytał troszke forum to byś wiedział,że w tych autach na pierwszy montaz wkładano turbiny produkowane w Rumunii które nie sa najlepsze.Co do twojego pytania w serii jest 1,3 bara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja caly czas czekam na konkretne odpowiedzi jak moj silnik wyglada wiadomo jest podkrecony ale czt wsztstko jkest ok

Taka odpowiedz juz padła wiec w czym problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.3 bara a ja mam 2.6 dobrze rozumiem to tyle jest podkrecone dziwne troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeeee. To się inaczej liczy a mianowicie tak : od wartości zadanego ciśnienia doładowania w grupie 011 dynamicznej czyli w maks wskazaniu 2539 mbar odejmij wartość z logu 010 (obojetnie - statycznego czy dynamicznego bo to bez różnicy - czyli 989 mbarów - wskazanie ciśnienia barometrycznego) i będziesz miał wartość doładowania turbo czyli 1,55 bara - ale bara a nie barabara :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeeee. To się inaczej liczy a mianowicie tak : od wartości zadanego ciśnienia doładowania w grupie 011 dynamicznej czyli w maks wskazaniu 2539 mbar odejmij wartość z logu 010 (obojetnie - statycznego czy dynamicznego bo to bez różnicy - czyli 989 mbarów - wskazanie ciśnienia barometrycznego) i będziesz miał wartość doładowania turbo czyli 1,55 bara - ale bara a nie barabara :grin:

dzieki kolego za wyjasnienie czyli tak duo jest to doladowanie jak seria ma 1.3 bara a ja mam 1.55 bara to przeciez nie o tak duzo jest zwiekszona moc

jak mozesz to zobacz reszte tych logow widac cos niepokojacego co sprawdzic wybieram sie na dluga droge w sierpniu i chcialem byc pewny auta

dzieki za kazda odpowiedz

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doładowanie 1.55 wytrzyma moze AWX włoskiej produkcjy na grubym wałku.Rumunska to max 1.45 sie robi a i tak wczesniej czy pozniej odfruwaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no taki dobry to ja nie jestem. Nie znam się na modyfikacji softów a tym bardziej na tym czy te rumuńskie turbo to wytrzyma. Auta nigdy nie możesz być pewny - jak ma coś pierdyknąć to i tak nie będziesz wiedział kiedy - znam to z autopsji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja caly czas czekam na konkretne odpowiedzi jak moj silnik wyglada wiadomo jest podkrecony ale czt wsztstko jkest ok

Taka odpowiedz juz padła wiec w czym problem...

Problem jest ze zrozumieniem slowa pisanego i niedopuszczeniem mysli ze jednak ta super modyfikacja jest super kiepska , a super Audi nie jest wcale takie super ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja caly czas czekam na konkretne odpowiedzi jak moj silnik wyglada wiadomo jest podkrecony ale czt wsztstko jkest ok

Taka odpowiedz juz padła wiec w czym problem...

Problem jest ze zrozumieniem slowa pisanego i niedopuszczeniem mysli ze jednak ta super modyfikacja jest super kiepska , a super Audi nie jest wcale takie super ;)

spanky nie chce cie wiecej widziec w moich tematach chcesz sie wypowiadac to nie tu nic nie wnosisz do postu wiec nie pisz tu wiecej

udajesz kogos madrego a wcale nim nie jestes pamietaj o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja caly czas czekam na konkretne odpowiedzi jak moj silnik wyglada wiadomo jest podkrecony ale czt wsztstko jkest ok

Taka odpowiedz juz padła wiec w czym problem...

Problem jest ze zrozumieniem slowa pisanego i niedopuszczeniem mysli ze jednak ta super modyfikacja jest super kiepska , a super Audi nie jest wcale takie super ;)

spanky nie chce cie wiecej widziec w moich tematach chcesz sie wypowiadac to nie tu nic nie wnosisz do postu wiec nie pisz tu wiecej

udajesz kogos madrego a wcale nim nie jestes pamietaj o tym

wybieram sie na dluga droge w sierpniu i chcialem byc pewny auta

nie zapomnij zapakowac zapasowego dwumasa ze sprzeglem i turbosprezarki ... moze sie przydac ... :grin::decayed:

[OT]

Widzisz chłopcze, obrażasz ludzi, którzy bezinteresownie chcą Ci pomóc i dzielą się swoją wiedzą , którą mają w przeciwieństwie do Ciebie [wystarczy przejrzeć w szukajce Twoje ostatnie posty :facepalm: ] , a juz nie będę komentował tych bzdur co wypisujesz w tym temacie :facepalm::grin::decayed:

No ale co się dziwić , kupiles Audi i myślisz że jak robisz szał u siebie na wsi to ina forum będzie tak samo . Czekasz aż ktoś na forum przyklaszcze i napisze to samo , a tak naprawdę jeździsz autem z wgraną kiepską modyfikacją i sprężarką wyprodukowaną w Rumunii i jeszcze masz za to pretensje ... pogódź się z tym ... :decayed:

p.s już nie będę nic pisał ... masz rację ... nie warto ... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanky,nie ma co sie irytować,gotowca to podejrzewam że nawet ja,o miernej wiedzy na temat softów,dał bym radę wrzucić,a to ze program rozwali turbinę,i zarzyga cały dolot olejem,to już nie nasze zmartwienie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanky,nie ma co sie irytować,gotowca to podejrzewam że nawet ja,o miernej wiedzy na temat softów,dał bym radę wrzucić,a to ze program rozwali turbinę,i zarzyga cały dolot olejem,to już nie nasze zmartwienie....

znalazll sie drugi co umie pieprzyc jak widze na forum tu takich nie brakuje nie chcesz pomagac to sie nie odzywaj wcale

spanky taki madry ze wszystkie rozumy zjadl niech tak mysli dalej

ja na szpan to za stary jestem po drugie mam 2 lepsze auto i jak nie wiesz wiesniaku to nie mow program robilem ponad 3 lata temu zrobilem juz na nim ok 50 tys i jakos auto chodzi nic nie robione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...