Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy tłumik??


_siwy_

Rekomendowane odpowiedzi

Tez mam problem z tlumikiem a nie chcem zwyklego tylko jakis sportowy ale zeby nie chodzil strasznie glosno.Mialem taki w B4 to przy 140 chcialem wysiadac z samochodu hehe a wracajac do tematu jezeli chodzi o bosalto tez jestem za ta firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tłumik to tylko Remusa. Miałem taki dedykowany w escorcie 1.6 16v. Chodził miodzio. Ładny rasowy basik. Można było jechać 190 a uszy nie więdły. Jak chcesz tanio poszukaj używki albo promocji na niemieckim ebayu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosal tej firmy sa tłumiki wkładane fabrycznie w wielu markach samochodów kupisz go raz i koniec ty już go nie zmienisz :wink:

propozycja spanky jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

a jezeli chodzi o srodkowy, to czy rowniez te same firmy polecacie? (juz mi pierwsza blacha calkiem przerdzewiala, wiec czas na wymiane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej firmy tłumiki polecacie? Jakie macie doświadczenia w tym temacie? Szukam taniego rozwiązania, ale nie na 3 misiące :)

Jesteś pewien że tłumik ci padł bo w dieslu są one bardzo żywotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram ten tłumi który wskazał zioolko

[ Dodano: 22-12-2006, 07:11 ]

remus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche glosno sie zrobiło, wiec tak kontrolnie sie chciałem dowiedziec. Na razie to mi sie odkreciła obejma miedzy srodkowym a katem i troche mi dzwonił.

Pytałem z tego powodu że w tych autkach szybciej pada plecionka (ewentualnie zakchany kat) niż tłumik. Jeśli układ wpada w rezonanz to możę obiajwiać się buczeniem z tłumik - rezonuje tak jak pudło gitary ;) wiec musisz sprawdzić to na kanale i sprawdzić tłumiki jeśli coś np. w nich lata to do wymiany, jeżeli wyglądają na zdrowe to plecionka lub zapchany kat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się, mi pierdzi z okolic kata lub tej " charmonijki " jak jest zimny na ssaniu, po rozgrzaniu jest cisza na całym wydechu, cóż to jest wiem że najlepiej odpalić zimnego na kanale i obsłuchać, ale jakoś nie mogę sie z tym zebrać ,więc może coś wywróżycie z fusów :wink:

a tak na marginesie moja niunia ma 9 latek i tłumiki wygladają na bardzo zdrowe, zero rdzy, fakt że jak walne piachą w tylni to słychać syf w środku jak lata, ale pracuje cicho więc nie jest tak adadur że jak coś lata w tłumiku, to trzeba go wymienić myślę że zrobię na nim jeszcze duuuużo km. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plecionka nowa, kata nie ma, w tłumikach nic nie lata... Jakies dalsze propozycje??
Może to i tłumik ale już nie będzie tak cicho jak z katalizatorem

[ Dodano: 22-12-2006, 09:40 ]

[...]

a tak na marginesie moja niunia ma 9 latek i tłumiki wygladają na bardzo zdrowe, zero rdzy, fakt że jak walne piachą w tylni to słychać syf w środku jak lata, ale pracuje cicho więc nie jest tak adadur że jak coś lata w tłumiku, to trzeba go wymienić myślę że zrobię na nim jeszcze duuuużo km. :cool:

A co ty porównujesz wydech diesla z benzynką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filozofia ta sama a chodzi o to ze jak ma ori i jeszcze przy dislu gdzie podobną są żywotniejsze od benzynki to dziwne że mu już któryś by padł a wogóle to który rok ma to auto bo w avantarku nie podał :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtrace sie w temat :P

dzis bylem w sklepie z czesciami samochodowymi i chcialem kupic taki swoj zestaw : oryginalny tlumik do audi( ew.zamiennik) + koncowka Ultera ... okazuje sie ze koncowa 100zl(nawet mnie nie zabolalo) .. ale tlumik -->400zl :diabel: ... i mam dylemat .. a te tlumiki ULTER-a koncowe sa po 250 zl :) .. tylko ja chce miec cisze aucie .. z lekkim basikiem :) .. na dedyka mnie nie stac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...