Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wkladaj k04 i jezdzij do 200tyś :P

Opublikowano
  • Autor

Produkt deficytowy te K04... A do wzdłużnych silników to w ogóle tragedia...

Nie wiem czy miszczu to przeczyta :naughty:, ale DAB+ bym założył bo w DABie mało stacji jest. Polecam moda bo jakość sygnału jest taka jak z płyty CD.

Opublikowano

Tylko ze w PL dab nie dziala chyba wszedzie

Opublikowano
  • Autor



No ja też mam dodatkową gwarancję ale cymbały z ASO NL na pewno niczego Ci nie podpowiedzą a już na pewno niczego za ciebie nie wypełnią.

Jak masz dodatkowa gwarancje kupiona przy zamawianiu auta, to możesz w całej Europie naprawiać. Możesz tez tygodniowy wypad na narty w Alpach zaplanować :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Gwarancję dostałem gratis bo wziąłem u nich ubezpieczenie przy zakupie auta. (Audi mobiliteit garantie - czyli gwarancja mobilności) do 3 lat lub 100tyś km

W Alpy bym pewnie pojechał ale raczej nie na narty bo trzeba by mnie potem do serwisu wstawić na leczenie nóg :wink:


Kolor fajny, ale jego pielęgnacja:facepalm:ciężko to sobie wyobrazić, ale czarny to pikuś przy nim. MAKKI:hi:był by w siódmym niebie:kox:

Nie wiem czy to do modu można zaliczyć?
06J 115 611 E od A3 1.8 TFSI
jxay.jpg
fzfg.jpg
Uchwyt jest z ognioodpornego plastiku, ciężko było coś ładniejszego wyciosać :kwasny:
Mogę powiedzieć zdecydowanie ze belka na MMI przekłamuje w górnych stanach...Nie groźne, ale jednak.
4,6L jest trochę powyżej max na bagnecie.

Chłopaku ta miarka pokazuje jak należy czy szkoda sobie tyłka zawracać??

Edytowane przez andynl

Opublikowano
  • Autor

4,6L jest 2mm ponad max na bagnecie. :) Przy okazji dodam ze po przejechaniu kolejnych ok.4 kkm zero ubytku oleju. :wink:

Opublikowano

Przy okazji dodam ze po przejechaniu kolejnych ok.4 kkm zero ubytku oleju. :wink:

To ja nie wiem co Ty masz za motor ,jestes pewny ze to dalej TFSI ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Noo, aż mi głupio takie rzeczy pisać :grin:

Opublikowano

znaczy się trzeba miarke zanabyć :wink: muszę dokładnie zmierzyć ile mi bierze bo trasa NL-PL (1500km) wlałem 1,2l a z powrotem ta sama trasa i wedle MMI nie wziął wcale i już w końcu nie wiem bierze czy nie i ile :facepalm:

Edytowane przez andynl

Opublikowano
  • Autor

już w końcu nie wiem bierze czy nie i ile

Z dwa zero benzyna nie biorącym oleju jest jak z białym krukiem: wszyscy o nim mówią ze jest, ale żaden go widział. :D

Opublikowano

Z tym olejem to masakra nowe samoch a trzeba butelkę z oliwą z tyłu wozić .

Edytowane przez marcinch001

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Grzegorz napisz prosze cos o radiu DAB ,zaczynam sie nad tym zastanawiać :D

Jakie radio miałeś wcześniej ,jakie obecnie ,czy masz B&O itp.

To ze trzeba dołożyć wzmacniacz antenowy i jego instalacje to wiem ;)

Opublikowano
  • Autor

Nie mam Banga. tylko ASS z subem. Ale nawet na tym badziewiu jakość jest "słyszalna". Bardzo polecam DAB ale tylko w wersji +. Trzeba uważać bo w czwórce ori DAB plus jest montowany dopiero od bodajże marca 2014.


Laguna pewnie gdzieś o tym pisał, ale gdzie to nie mam pojęcia.

Opublikowano

Tez mam ASS.

Cenna uwaga z ta data od kiedy weszlo DAB+.

Zaczalem sie zastanawiac nad DAB i moze tez TV ,po tym jak poczytalem troche o tym jak sie ma sytuacja cyfryzacji w Norwegii ;)

Tylko ze jak to weszlo dopiero od marca 2014 ,to pewnie bedzie nie latwo znalezc cos w uzywce :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Z telewiza jest podobna sytuacja co z DAB. Stare tunery nie maja kodeków MPEG4 i w N, czy PL będziesz miał tylko głos :kwasny:

Opublikowano

Masz moze numer swojego radia z DAB+ ?

Nie mam rocznika 2014 w swojej Etce i nic nie moge znalezc :facepalm:

Co do TV ,to narazie tylko rozmyslanie ;)

Ewentualnie cos takiego :

http://allegro.pl/telewizja-dvb-t-audi-mmi-3g-hdd-tv-tuner-a4-a6-q7-i5024101904.html

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

DAB+ to 4G0035061 E,J, najnowsze N

http://www.e-autoparts.eu/uklad-elektryczny-zaplon/3634-radio-samochodowe-panasonic-audi-8t1035195h-.html

TV to najlepiej ta z twojego linka. Ja mam 4F0919129D. W PL ori TV nie działa, jest tylko dźwięk. Generalnie nie działa tez pow.100km/h. Chyba jeszcze z MPEG4 do A4/5 nie robią.

Jest tez kod wyposażenia do DAB+.

Edytowane przez griga-st

Opublikowano

DAB+ to 4G0035061 E,J, najnowsze N

http://www.e-autoparts.eu/uklad-elektryczny-zaplon/3634-radio-samochodowe-panasonic-audi-8t1035195h-.html

TV to najlepiej ta z twojego linka. Ja mam 4F0919129D. W PL ori TV nie działa, jest tylko dźwięk. Generalnie nie działa tez pow.100km/h. Chyba jeszcze z MPEG4 do A4/5 nie robią.

Jest tez kod wyposażenia do DAB+.

Dzieki za odpowiedz.

Wiedzialem na 100% ze N to DAB+ ,ale nie wiedzialem ze E i J tez.

Co do TV ,to 4G0919129C obsluguje MPEG4 i ma dzialac rowniez w A4/A5 ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Pozazdrościłem LAGUNIE karbonu i... :D :

ujzdyw57.jpg

Generalnie z czwórka nic się nie dzieje. Narazie. Bo czekam na ostatnia przesyłkę :) Osiem tysięcy od zmiany i zero ubytku oleju.

Odkryłem w sobie ostatnio nowy talent:

gzruuggh.jpg

Na to zwykła szpachla z Obiacza...i voila:

olmafq8x.jpg

Lakiernik który mi to pomalował mówił ze jak na pierwszy raz, to całkiem nie źle. :)

x5riz42b.jpg

A gdyby zona przez ramie czytała: oczywiście kochanie ze napisze ze to ja zrobiłem. Biorę wszystko na klatę. Nie tak jak 99% forumowiczów którzy piszą ze to właśnie kobiety porysowaly :grin:

Opublikowano

A ja myślałem że kolega Grzegorzu to już umarł bo wątek kurzem zaszedł :wink:

Karbony są..........................a nie podobaja mi się :grin: ale te kolorowe kloki fajne ;)

Gdzie to tak felgę zepsuć oj nie ładnie panie, (zapomniał wół jak cielęciem był i jak w Antwerpii złapał szlifa na 30cm krawężniku :wink::facepalm: )

I na koniec pytanie dnia :wink: zawsze polerujesz felgi flagą narodową ? :wink::D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.