Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Mało tego skończyłem wygłuszenie przednich oraz tylnych drzwi do tego wygłuszone zostały tylne nadkola i cały bagażnik wraz z wnękami po prawej i lewej oraz pod tylną kanapą plus tylna klapa wygłuszona samą matą GMS 10mm ze względu na to że jest elektryczna żeby jej nie obciążać. Efekt ? powiem tyle... :banan:

Tylko nie mów, że nie zrobiłeś zdjęć przy wygłuszaniu :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) zajedwabiscie :)

podrzuc jakies fotki z ta wiazka pdc...

Co tam z ADSem wyszlo ??

Cos z kodowaniem bylo nie tak ze indywidual sie swiecil ???

Mialem dzialac w sobote (bylismy na fona ugadani) iiiii dupsztal :/ nie zabralem kluczy do MMI :(....padac zaczelo i tak jakos pod gorke bylo :/

Jakieś tam zdjęcia mam z przeciągania wiązki PDC. Co do ADS to indywidual świeci jednak tylko tak ciut słabiej nie wiem dlaczego chyba że tak ma być. Jak coś to dzwoń pomogę w miarę możliwości :)

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

Mało tego skończyłem wygłuszenie przednich oraz tylnych drzwi do tego wygłuszone zostały tylne nadkola i cały bagażnik wraz z wnękami po prawej i lewej oraz pod tylną kanapą plus tylna klapa wygłuszona samą matą GMS 10mm ze względu na to że jest elektryczna żeby jej nie obciążać. Efekt ? powiem tyle... :banan:

Tylko nie mów, że nie zrobiłeś zdjęć przy wygłuszaniu :eusathink:

Jakie zdjęcia chciałeś :decayed: ? kleisz wszędzie matę STP GOLD a na nią GMS np 0-22

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

Ładnie idziesz:thumbup1:

Dzięki :wink: teraz walczyłem z tunelem środkowym bo naszła mnie wreszcie chęć podmiany listwy srebrnej na piano black. Trochę się !@#$%^&* ile tam śrubek :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Servotronic to bardzo dobry MOD :thumbup1: w połaczeniu z ADS robi robote

Na szczęście servotronic miałem od nowości wystarczyło dołożyć ADS teraz. Powiem że byłem sceptycznie nastawiony co do tego moda. Myślałem że nie będzie odczuwalne to sterowanie, ale jednak się myliłem i cieszy mnie to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Servotronic to bardzo dobry MOD :thumbup1: w połaczeniu z ADS robi robote

Na szczęście servotronic miałem od nowości wystarczyło dołożyć ADS teraz. Powiem że byłem sceptycznie nastawiony co do tego moda. Myślałem że nie będzie odczuwalne to sterowanie, ale jednak się myliłem i cieszy mnie to :)

Hehehe, też tak myślałem, że to zbędna rzecz w manualu i bez zawieszenia, ale jednak... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Servotronic to bardzo dobry MOD :thumbup1: w połaczeniu z ADS robi robote

Na szczęście servotronic miałem od nowości wystarczyło dołożyć ADS teraz. Powiem że byłem sceptycznie nastawiony co do tego moda. Myślałem że nie będzie odczuwalne to sterowanie, ale jednak się myliłem i cieszy mnie to :)

Hehehe, też tak myślałem, że to zbędna rzecz w manualu i bez zawieszenia, ale jednak... :naughty:

Zgadza się :naughty: polecam również zrobić wygłuszenie porządnie różnica niebo a ziemia co prawda A8 to to nie jest, ale zrobiło się sporo ciszej :) no i B&O lepiej gra zdecydowanie :) a Ci którzy mają jakieś CA zamontowane w samochodzie gwarantuje że uśmiech z twarzy nie zejdzie długo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Servotronic to bardzo dobry MOD :thumbup1: w połaczeniu z ADS robi robote

Na szczęście servotronic miałem od nowości wystarczyło dołożyć ADS teraz. Powiem że byłem sceptycznie nastawiony co do tego moda. Myślałem że nie będzie odczuwalne to sterowanie, ale jednak się myliłem i cieszy mnie to :)

Hehehe, też tak myślałem, że to zbędna rzecz w manualu i bez zawieszenia, ale jednak... :naughty:

Zgadza się :naughty: polecam również zrobić wygłuszenie porządnie różnica niebo a ziemia co prawda A8 to to nie jest, ale zrobiło się sporo ciszej :) no i B&O lepiej gra zdecydowanie :) a Ci którzy mają jakieś CA zamontowane w samochodzie gwarantuje że uśmiech z twarzy nie zejdzie długo :)

Dlatego właśnie chciałem zobaczyć jak to wygląda w B8:kox:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic się nie działo.... a więc A4 wreszcie pojechała do ASO na wymianę hebli przód i tył od S4 :banan: a w tym czasie dostałem takie autko zastępcze i sobie je testuje :)

A5 1.8TFSI 177PS Automat jeżeli się nie mylę to S-Tronic (fajna opcja)

IMG0643JP_ewwrsah.JPG

IMG0644JP_ewwrsas.JPG

IMG0646JP_ewwrsqp.JPG

IMG0648JP_ewwrsqx.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testujesz kolego multitronic, S-tronic tylko przy Quattro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testujesz kolego multitronic, S-tronic tylko przy Quattro :wink:

Możliwe nie znam się na automatach :) więc multi to chyba ta bardziej awaryjna tak ? powiem szczerze że nawet fajnie to chodzi. Spalanie bardzo małe a jeździłem głównie po mieście. Ogólnie bardzo fajny samochód :) a najlepiej spodobała mi się navi 3G+ :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno już mniej awaryjna niż w poprzednich modelach.. ale ja się nie znam na tej skrzyni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, skrzynia genialna. Szkoda ze tak spartolili ja w B6. Smrod ciagnie sie do dzisiaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie się panie gibons bawicie. jak tam wizyta u aligatora. na kiedy jesteś umówiony????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 Sierpnia :) jutro odbieram turbinę CAHA a tymczasem docieram heble od S4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 Sierpnia :) jutro odbieram turbinę CAHA a tymczasem docieram heble od S4 :)

teraz hamuje co ???? ja ostatnio kumpla przewiozłem to mało zębów nie zostawił na desce :decayed:

ile Cie wyszła turbinka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Półki co nie hebluje ostro bo chcę je dobrze po docierać, ale różnica jest ogromna :) Z turbiną był problem bo za późno się wziąłem za jej szukanie. Kiedyś miałem kilka szt na handel w sumie po 800zł miałem nówki, ale nie myślałem że kiedyś może się przydać i nie zostawiłem nic dla siebie :facepalm: szukałem na allegro była jedna bardzo fajna po małym przebiegu za 1200zł ale się spóźniłem. Potem namierzyłem za 1000zł używkę tez w super stanie, ale podzwoniłem jeszcze po znajomych i gość który kupił ode mnie kiedyś kilka sztuk tych nowych miał jeszcze jedną :) więc odkupiłem praktycznie po kosztach. Jutro jadę ją odebrać. Zostało jeszcze zakupić uszczelki w ASO i na montaż a potem program :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba się kiedyś zgadać i spotkać. chętnie zobaczę Twoją :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że chodzi Ci o samochód :grin: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że chodzi Ci o samochód :grin: ?

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

chodziło mi o Twoją A4czkę, ale zawsze można więcej pooglądać :grin::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...