Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tarcze Rotinger i klocki Steinhof

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hi,

ma ktoś z Was jakieś informacje o tych tarczach i klockach hamulcowych?

Po przeczytaniu tego taki zestaw wydaje mi się sensownym wyborem, bo obecne tarcze biją przy hamowaniu.

Z jednej strony dev poleca zestaw tarcz i klocków Ferodo, z drugiej strony znajomy mówi, żeby nie brać Ferodo tylko Brembo + klocki Remsa (TRW)

Wiadomo 288 to nie kosa, ale coś trzeba założyć :wink:

Opublikowano

Bierz, nie pytaj, bedziesz pierwszy :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Bierz, nie pytaj, bedziesz pierwszy :decayed:

Chyba jednak wezmę zestaw ferodo od magiczny2... :decayed:

Ferodo 288x25 i klocki FDB1717 lub DDF1707, tak?

Opublikowano

klocek FDB1717

tarcza DDF1706

Opublikowano
  • Autor

kuwa to klocki kosztuje prawie tyle samo co same tarcze :decayed:

A klocki FSL1323 będą pasować?

Opublikowano

A klocki FSL1323 będą pasować?

FSL jest dla emerytów, a 1323 jest do B5

Opublikowano
  • Autor

A klocki FSL1323 będą pasować?

FSL jest dla emerytów, a 1323 jest do B5

Ale ja jeżdżę jak emeryt :lol1:

Dobra uj, na hamulcach nie oszczędza :wink:

Opublikowano
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A ile potrzeba czasu/km żeby klocki się ułożyły? Bo obecnie nie zbiera całą powierzchnią klocek, ale hamować hamuje tak jak trzeba..

Opublikowano

Kolego,jaki zestaw zalozyles?Ferodo czy ten z tematu?

wysłane za pomocą tapki

Opublikowano
  • Autor

Ferodo + Mastersport.

Wszystko jest ok poza tym, że klocek nie zbiera całą powierzchnią :wink: No ale z drugiej strony staram się łagodnie teraz hamować a dużo na nich nie zrobiłem, bo może ze 190km

Opublikowano
Hi,

ma ktoś z Was jakieś informacje o tych tarczach i klockach hamulcowych?

Po przeczytaniu tego taki zestaw wydaje mi się sensownym wyborem, bo obecne tarcze biją przy hamowaniu.

Z jednej strony dev poleca zestaw tarcz i klocków Ferodo, z drugiej strony znajomy mówi, żeby nie brać Ferodo tylko Brembo + klocki Remsa (TRW)

Wiadomo 288 to nie kosa, ale coś trzeba założyć :wink:

Kolego nie wiem czy już się zdecydowałeś na coś czy nie, mogę Ci z powiedzieć że używam właśnie tych dwóch produktów czyli Rotinger-tarcze i Steichof-klocki u mnie w firmie, montowane do Sprinterów różne modele i dają rade nic nie piszczy itp. Śmiało montuj.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

panowie ktoś testował tarcze rotinger w wersji sport?

roti.jpg

---------- Post dopisany 12-09-2013 at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany 11-09-2013 at 13:00 ----------

nobody?

Opublikowano

Mikoda, pojezdziszdlugo

Opublikowano

Mialem w ręku jedne i drugie i z wyglądu są takie same.

Nie dam sobie ręki obciąć ale chyba mają powiazania.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.