Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mocowanie bagażnika dachowego


krzysbond007A4

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zna ktoś rozstaw mocowania łap belek dachowych (szerokość). Mam A4 B7 sedan bez relingów i bez miejsca fabrycznego na bagażnik. To są takie belki co łapy zachodzą między dach, a drzwi. Mogę próbować na chybił trafił ustawiać szerokość między łapami, ale może ktoś zna rozstaw, to nie musiałbym wywarzać otwartych drzwi. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, nie łatwiej podjechać do Audi i się zapytać o koszt tych belek?:banan:. Również kupiłem je w Audi, z ich znaczkiem a prod. Thule , więc nie powinieneś mieć problemu z ich dostaniem. A otwory są przecież specjalne przygotowane pod uszczelką. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co mam kupować i wydawać niepotrzebnie pieniążki skoro mam belki tylko były one zamontowane na innym samochodzie, a nie mam niestety już do niego instrukcji, stąd też pytam. Otwory są, ale widać że rozmawiamy o innym bagażniku (jest kilka możliwych bagażników do A4 B7 sedan). Moja wersja bagażnika jest na łapy (stawia się je na dachu i zaciskają się na rancie drzwi). Ja nie przykręcam, w żadne miejsca fabryczne.

Cóż będę sobie samemu dobierał szerokość, skoro nikt nie zna rozstawu. Ale dzięki za pomoc :-):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...