Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi A4 1.8T Avant


zbiks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przedstawiam wam moją audiczkę

Audi A4 1.8T, rok 1998, avant, 150km

Wyposażenie

-4x el. szyby

-el. lusterka

-climatronik

-wspomaganie

-centralny zamek+alarm

-podświetlenie drzwi

-abs

i może coś jeszcze ale nie pamiętam

Plany zrealizowane

Lampy depo

Alumki ori 16

Do zrobienia

Lampy do zderzaka

Kierownica s4

Doprowadzić lakier i wnętrze do ideału

Samochód nie posiada poduszek.

Kupiłem wiedząc że samochód kiedyś miał wypadek, ale chyba nie ma na allegro bezwypadkowych może pojedyncze sztuki. Ja dałem do malowania maskę, zderzak, lewy błotnik gdyż komin się ukruszył i drobne elementy uszkodziły mi wspomniane części. Teraz audiczka jest garażowana.

Parę fotek

Oto zdjęcia po kupnie auta.Auto jeździło po Krakowie rej KR 86OEN. Jak ktoś zna ten samochód to chętnie się czegoś dowiem gdyż kupiłem od handlarza.

7765bb4cc4760914m.jpg

dd59ec9063c5a099m.jpg

Po małych przeróbkach

380b6c3c46265633m.jpg

068c0ea893f935dfm.jpg

536cd76086edfa70m.jpg

8fa49d43da3a3dffm.jpg

Pozdrawiam i czekam na opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę zdjęć i rzeczy porobionych

wymieniony rozrząd

wymienione tarcze i klocki wszystko w brembo

wstawione halogeny do zderzaka

a i jeszcze parę ciekawostek, auto miało zderzak przed moim kupnem zmieniony na polift , chyba maska też przynajmniej ten grill wyglada na polift, i ostatnio się przyjrzałem i zobaczyłem że auto jest trochę obniżone i ponawiam jeżeli ktoś kojarzy te auto z Krakowa lub jego właściciela to chętnie się czegoś dowiem o przeszłości. Następne rzeczy do zrobienia to oczywiście wachacze które kiedyś były wymieniane.

przod.jpg

bok.jpg

tyl.jpg

bok2.jpg

srodek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty masz od polówki jak tak to pokaż u siebie na profilu zdjęcie tyłu

---------- Post dopisany 08-03-2014 at 17:24 ---------- Poprzedni post napisany 26-10-2013 at 22:37 ----------

Czas odgrzać temat

Samochód obecnie stoi uszkodzony w garażu coś się stało z silnikiem, nie chce odpalić. Wstępna diagnoza luźna śruba na wale spowodowała uszkodzenie rozrządu a co zatem idzie mogło pokrzywić zawory w głowicy. W poniedziałek ściągam auto na lawecie do mechanika. Przy okazji kupiłem wahacze komplet z LEMFORDER i przeguby z zewnętrzne z LOBRO. Zamówiony u kolegi z forum DOWNPIPE. jeszcze na domiar złego maglownice mam do regeneracji bo się rozciekła.

Moje plany odnośnie kupna S4 B5 muszą poczekać i to długo.

---------- Post dopisany 27-03-2014 at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany 08-03-2014 at 17:24 ----------

Auto naprawione do zrobienia jeszcze coś przy turbo chyba jakiś zawór czy coś takiego wiem że gruszka jest sprawna. Narazie muszę sobie odpuścić bo jak podliczyłem ostanie naprawy to wyszło prawie 5 tysi, ale myślę że za dwa miechy dokończę naprawę auto idzie jak zwykły 1.8, muszę jeszcze kupić listwy dolne zewnętrzne na drzwi ale to też musi poczekać. Najgorsze jest to że tyle kasy wpompane i nic nie widać na zewnątrz.

---------- Post dopisany 03-04-2014 at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany 27-03-2014 at 19:50 ----------

Plany na przyszłość

-kupić i założyć listwy dolne drzwi

Zwiększyć moc

-większe wtryski

-sofcik

-i napewno coś jeszcze

Chciałbym uzyskać min 200km

I w końcu zawitać na jakimś zlocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego spokojnie powoli a komu to się gdzieś spieszy. Ja również powymieniałem co się dało, dzisiaj w mojej niuni wrzuciłem nowy wał, uszczelniacze dyfra, poduszkę dufra z łapą, nowe śruby, nowe mocowanie tylne cała łapa i też troszkę to kosztowałao i nic nie widać. Najpierw mechanika musi grać a kosmetyka na końcu samym dopiero. Powodzenia i szkoda ze to tylko ośka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli coś się dzieje

Zmiana kierownicy

9afa5f83423ffcdcm.jpg

Parę nowych fotek

998e330da5a034adm.jpg

574443f3efa006c9m.jpg

9fe94a813dc186acm.jpg

Założone listwy dolne, przy okazji wymieniona poduszka pod silnikiem.

Plany na przyszłość ... i tu mam pewny dylemat.

albo kupić s4 b5,

albo przerobić obecny samochód.

Chciałbym mieć 250km wiadomo wiąże się z wymianą niektórych części dodam że na dzień dzisiejszy samochód ten jest porobiony i być może przyszedł czas na modzenie.Czekam na wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na FWD to spokojnie 200-220 ps wystarczy.. u mnie często przy 210ps auto traci trakcje.

Pomyśl o fmicu, wtryskach i programie.. bedzie ok 200ps co do rodzinnego kombi powinno na jakiś czas styknąć.

S4.... też mi chodzi po głowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będę przerabiać to wszystkie te rzeczy o których piszesz napewno kupię, ale zastanawiam się czy lepiej dozbierać i kupić s4 tylko ciężko jest kupić coś w dobrej cenie nie wychłostanego.

Długo się zastanawiałem co zrobić jest decyzja

Dopieścić mą audiczkę oto prezent świąteczny

9de45194fb5b2c5dm.jpg

remus oczywiście już zamontowany czekam na lepszą pogodę to zrobię zdjęcie jak wygląda na aucie

PLANY

na przyszłość

-lampy tył polift

-zderzak tylni z s4 mam już na oku ale kaski trzeba dozbierać

-alu min 17 cali

i może jakiś gwincior

4c5fc8466ce28973m.jpg

9eadc096618d3da1m.jpg

49690a1059b51b63m.jpg

w tym tygodniu zamontuje głośniczki 16cm pionieer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...