Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] moja skromna audi a4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam od ponad pół roku jestem szczeliwym posiadaczem oto tej maszyny 76899363_1_644x461_audi_a4_b5_19tdi_avant_ustron.jpg

76899363_2_644x461_audi_a4_b5_19tdi_avant_zdjeci.jpg

76899363_3_644x461_audi_a4_b5_19tdi_avant_audi_r.jpg

76899363_4_644x461_audi_a4_b5_19tdi_avant_motory.jpg

76899363_5_644x461_audi_a4_b5_19tdi_avant_slaski.jpg

76899363_8_644x461_audi_a4_b5_19tdi_avant_rev00.jpg

---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ----------

na jaki kolor proponujecie pomalowac te oz-ki

Opublikowano

Może byś coś napisał więcej o aucie?

Opublikowano
  • Autor

audi a4 b5 rocznik 1997 1,9tdi afn autko w dosc dobrym wyposarzeniu 4xel szyby el-lusterka klimatronik szyberdach.

na dniach bede do niego zakładał zawieszenia gwintowane firmy kw. jak myslice co w nim mozna ciekawego zrobic

Opublikowano

Lampy przednie poliftowe

Opublikowano
audi a4 b5 rocznik 1997 1,9tdi afn autko w dosc dobrym wyposarzeniu 4xel szyby el-lusterka klimatronik szyberdach.

na dniach bede do niego zakładał zawieszenia gwintowane firmy kw. jak myslice co w nim mozna ciekawego zrobic

4xel i klimatronik to jeszcze niemal że podstawa :wink:

A zrobić można naprawdę sporo, posiedzisz trochę na forum to sam zdecydujesz jakie mody Ci odpowiadają. Zaczynasz dobrze robiąc glebę :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

powiedzmy w tym roczniku to nienajgorsze wyposarzenie bo widziałem juz polifty tylko z 2 szybami

Opublikowano

ładne te OZ'tki :wink:

Opublikowano

jaki masz rozmiar tych oz?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dziekuje tez mi się podobają a rozmiar to 18

---------- Post dopisany 10-07-2013 at 10:45 ---------- Poprzedni post napisany 29-06-2013 at 22:42 ----------

wymiana rozrządu

roz.jpg

---------- Post dopisany at 10:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:45 ----------

dotarł nowy gadżet

kie.jpg

---------- Post dopisany at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:45 ----------

no i od dawna wyczekiwany gwint czekam jeszcze na sprężyny od klubowicza booster70

---------- Post dopisany at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ----------

gwint.jpg

---------- Post dopisany at 10:48 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ----------

a tu jeszcze zdjęcie moich maszyn ha ha

malu.jpg

Opublikowano

Jeszcze grill i lampy polift i będzie naprawde przyjemnie :naughty:

Opublikowano

i ledy do jazdy dziennej do kosza :wink:

Opublikowano
  • Autor

wszytko w swoim czasie trzeba troszkę uzbierać i wszystko się zrobi:grin:

---------- Post dopisany 11-07-2013 at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany 10-07-2013 at 11:22 ----------

Wczoraj na wieczór zaskoczył mnie kurier z paczka a w niej było coś na co bardzo czekałem:banan:

84011885_1_644x461_a4b5_avant_skorzane_fotele_au.jpg

84011885_2_644x461_a4b5_avant_skorzane_fotele_au.jpg

84011885_3_644x461_a4b5_avant_skorzane_fotele_au.jpg

84011885_6_644x461_a4b5_avant_skorzane_fotele_au.jpg

Opublikowano

szkoda ze kanapa sedanowa

Opublikowano
  • Autor

kanapa kombi rozkładana:banan:

Opublikowano

jakby to bylo kombi to by miala 3 zaglowki :wink:

Opublikowano

szkoda ze nie kubly:wink:

Opublikowano

szkoda, że nie pół-kubły. Grzane te taborety? A co z boczkami?

Najważniejsze jednak, że w fajnym stanie. Wnętrze od razu nabierze przyjemnego wyglądu :wink:

Opublikowano
jakby to bylo kombi to by miala 3 zaglowki :wink:

przedliftowa kanapa z avanta ma dwa zagłówki. Trzy wychodziły polifcie

Opublikowano
jakby to bylo kombi to by miala 3 zaglowki :wink:

przedliftowa kanapa z avanta ma dwa zagłówki. Trzy wychodziły polifcie

Dokladnie.

Opublikowano
jakby to bylo kombi to by miala 3 zaglowki :wink:

przedliftowa kanapa z avanta ma dwa zagłówki. Trzy wychodziły polifcie

Dokladnie.

ooo to zwracam honor :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.