Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] moja skromna audi a4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jakby to bylo kombi to by miala 3 zaglowki :wink:

przedliftowa kanapa z avanta ma dwa zagłówki. Trzy wychodziły polifcie

i chyba w mini lifcie:decayed: bo mam 97 a mam 3:wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

niestety fotele gołe bez elektryki ale za taka cenę w idealnym stanie się opłacało:banan:

---------- Post dopisany 16-07-2013 at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany 12-07-2013 at 09:17 ----------

panowie co Myślice na temat koloru tych oz jak ich pomalować jakieś propozycje :naughty:

---------- Post dopisany 23-07-2013 at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany 16-07-2013 at 15:43 ----------

cos się zaczęło dziać środek nabiera wyglądu

Zdj_cie0038.jpg

Zdj_cie0039.jpg

Zdj_cie0040.jpg

Zdj_cie0041.jpg

Zdj_cie0042.jpg

Opublikowano

Ta.... fotele upychasz a kiere to na koniec? taka wisienka na torcie będzie :decayed:

Opublikowano

szkoda że szkoda,,,

Opublikowano
  • Autor

kierownica i gwint tez juz zamontowane tylko musze zrobic zdjecia:banan:

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 11:58 ----------

jest i zdjęcie gleby i kierownicy:decayed:

DSC08648.jpg

DSC08891.jpg

DSC08892.jpg

Opublikowano

ile tyl i przod od nadkola do ziemi ?

Opublikowano

Tył niżej niż przód, podnieś troche zadek :wink: przód jest ok skracałeś drążek biegów?

Opublikowano
  • Autor

przód troszkę obniżyłem jeszcze do równa

z tego co pamiętam to 42,5

nie skręcałem drążka biegów i po co bym to miał robić bo nie wiem o co chodzi ??

Opublikowano

42.5 do ziemi? nie mozliwe :decayed: nie "skrecales" tylko "skrAcales" :wink:

Opublikowano
przód troszkę obniżyłem jeszcze do równa

z tego co pamiętam to 42,5

nie skręcałem drążka biegów i po co bym to miał robić bo nie wiem o co chodzi ??

Fajny białas :wink: Pomaluj dokładki i progi w kolor, co do obniżenia to chyba 62.5cm, na 56cm wachacze opierają się o bude i niżej bez cięcia budy nie zejdziesz, sprawdzone:kox: Drążek skraca się by ruch był krótszy i zmiana biegów zajmowała mniej czasu:wink:

Opublikowano
  • Autor

właśnie wiedziałem ze 2,5 alw niw wiedziałem czy 42,5 czy 62,5 czyli chodzi c o zrobienie short shift-a:decayed:

Opublikowano

Oj boszzz..... jak moja żona :kwasny: nie słucha co się mówi :decayed: toż Szafa juz wytłumaczył, że to żaden szortshifter. Po prostu wydawał mi się na fotce jakiś niższy niż u mnie i tyle.

Opublikowano
  • Autor

tak był z tyłu nizszy ale to wyregulowałem i jest tak samo:banan: po 62,5 z kazdej strony

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.