Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwne zachowanie auta po wjechaniu w dziure.


kudan1991

Rekomendowane odpowiedzi

Wyciągnąć jeden amortyzator i go sprawdź ręcznie jeżeli nie jest ktoś pewien sprawa banalna w B6 i z włożeniem go łączny czas godzinka na lajcie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wam, to znowu ja. miałem problemy z uciekającym tyłem, chociaż nie było się czego czepić, wszystko bez luzu. i tak jakoś przypadkiem wpadłem na rozwiązanie choć na pewno nie dla wszystkich. a dla czego? bo ja wymieniałem tylne tarcze. może to ma związek z innymi zaburzeniami prowadzenia. odpięcie zasilania i tc dalej chula. to mnie się wydaje jest główny powód, i ciekawe że nikt na to nie zwrócił uwagi. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powtarzam, geometrie ustawiałem, tuleje sanek(dwie bo reszta wyglądała na dobre, a te które wymieniłem okazały się super) wymieniłem, amorki dobre(mało co nie pobiłem się z jednym z diagnostów a nawiasem mówiąc żaden z kilku nie powiedział złego słowa o nich), luzów brak, łączniki wymienione, i dalej to samo. odłączcie kleme od aku na 5 min i wtedy przy pierwszym ruszeniu pojazdu adoptuje się tsc (kiera w lewo i w prawo podczas jazdy).u mnie po takim zabiegu śmiga jak po szynach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a koledzy Ci powtarzają pytanie czy sprawdzałeś geometrie z tyłu?

Jeśli twierdzisz, że wszytko co tylko może być jest sprawne to wychodzi na to, że auto dostało kiedyś strzała w bok i jest po prostu krzywe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego czytałeś co napisałem? geometria sprawdzona, i nie jest krzywy ponieważ po odłączeniu aku i ponownej adaptacji tsc śmiga idealnie, problem zniknął

---------- Post dopisany at 08:20 ---------- Poprzedni post napisany at 07:08 ----------

kolego czytałeś co napisałem? geometria sprawdzona, i nie jest krzywy ponieważ po odłączeniu aku i ponownej adaptacji tsc śmiga idealnie, problem zniknął

dla zainteresowanych dodam że przez swoje roztargnienie w wakacje rozładowałem aku cb radiem i problem "latającego tyłu na dziurach" nie zniknął chociaż tsc też trzeba było adoptować. teraz znowu cb rozładowało mój aku ale ładowałem go prostownikiem kilka godzin(w wakacje odpaliłem b6 kablami od sąsiada z hotelu) i jakie było moje zdziwienie że po dwóch latach cholernie irytującego zarzucania śmiga jak po szynach. dzielę się swoimi doświadczeniami ponieważ wcześnie masę osób nie miało na ten problem odpowiedzi, ja zresztą też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...