Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 by Armi - sesja s.25

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Ej masz błąd w opisie wątku, nie masz pakietu S4 bo brakuje Ci zderzaka z przodu :decayed:

Gleba koniecznie i będzie zacnie :naughty:

Nie chce takiego zderzaka, nie podoba mi się :decayed:

---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ----------

Te czerwone dekielki sa bleee. Do nieczego nie pasuja...

Bardziej nie pasują dokładane znaczki, nie mające żadnego związku z wersją samochodu, typu znaczek m3 na 316 albo s-line na samochodzie, który z s-line ma tylko owy znaczek:wink:

A tak na serio to chyba zerwę folię z halogenów albo wrócę do czarnych dekielków bo za dużo kolorów się zrobiło. Też to zauważyłem.

Opublikowano

Zerwij folie z halo, ja tak zrobiłem po wrzuceniu obrysow i jest dużo ładniej ;-)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zakupy, zakupy:whistling:

Przerobione turbo GTB1756VK i downpipe

P1060565.jpgP1060561.jpgP1060562.jpg

ALE TO DO A3:whistling:

A do A4 na pocieszenie siatka do bagażnika:decayed:

IMG_3920.jpg

IMG_3923.jpg

P1060558.jpgP1060568.jpg

Opublikowano

no czekam, czekam na wyniki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Przedstawiam moją byłą B5. Jak widać nowy właściciel o nią dba.

Oprócz zmian wizualnych w środku i na zewnątrz, była też mocna.

W tamtym czasie najmocniejszy AFN na forum:naughty:

Czasami za nią tęsknię, szczególnie za niską masą:decayed:

f3ro1h.jpg

Opublikowano

Po modach widzę ze b6 nie bedzie w żadnej kwesti gorsza od b5. Działaj panie działaj. Byc może do zobaczenia w Ostrowie

Opublikowano

Sie dba :)

numygyze.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dzieje się:naughty::kox:

Kierownica zamontowana. Hmm wrażeń z jazdy chyba opisywać nie trzeba:decayed:

P1060577.jpgP1060574.jpgP1060598.jpgP1060589.jpg

Do tego wpadnie komplet szufladek tj. wizytownik, esp, awaryjny, kubek. Podświetlany, z chromem z B7:naughty:

P1060606.jpgP1060607.jpg

Opublikowano

:kox:

ale ikonek na blacie :facepalm::grin:

Opublikowano
  • Autor

Zdjęcia z wczoraj, dziś świeci się tylko airbag ale i to ogarnę:decayed:

Opublikowano

prawidłowo , bo tak nie może być :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jutro wpada gwint tak btw:whistling:

Opublikowano

i fotki mają wpaść tuuu :whistling::naughty::kox:

Opublikowano

Armi a jaką masz swoją awaryjke? bo szukam awaryjki w za***istym stanie?

Opublikowano
Jutro wpada gwint tak btw:whistling:

no w końcu wracasz, bo juz sie nudziłem :grin:

Opublikowano

Przestan modzic bo ze wstydu nie pryjade na oem-a:decayed::wink:hehe działaj panie działaj a co z air-em?

Opublikowano
  • Autor
:kox:

ale ikonek na blacie :facepalm::grin:

Jest już git. Wielkie podziękowania dla Domin-a, bez niego chyba bym nie dał rady.

Armi a jaką masz swoją awaryjke? bo szukam awaryjki w za***istym stanie?

Tą od kompletu chrom czy zamontowaną teraz? Mogę sprawdzić, nie ma problemu.

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

Przestan modzic bo ze wstydu nie pryjade na oem-a:decayed::wink:hehe działaj panie działaj a co z air-em?

Jest jeszcze tyle do zrobienia, że nie ma się czego wstydzić. Zresztą o czym tu mowa, u Ciebie siedzi 2.7biT:whistling:

Air to odległy plan, najpierw moc i modyfikacje wizualne.

Opublikowano

swietnie sie kiera prezentuje :shock3:

Opublikowano

ta która Ci zbywa.. w jakim jest stanie i ile za nią chesz? pw

Opublikowano
  • Autor

Musze pomyśleć, jeszcze szufladek nie zamontowałem:decayed:

---------- Post dopisany 14-06-2014 at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany 12-06-2014 at 20:03 ----------

Mała zapowiedź:

P1060618.jpg

Gwint zamontowany, sesja hmm gdy będzie pogoda.

Wrażenia? Miękko i komfortowo:decayed: Do momentu zawadzenia ma się wrażenie, że to seria:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.