Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Black Avant - powoli coraz ciemniej :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sorki ale tempomacik to tylko bajer, gdzie w Polsce na tym pojedziesz.Jeśli nawet to jak długo?

Opublikowano

Kolego Jaki bajer:facepalm:. Latam do szczecina S3 i zawsze używam tam Tempomat. W Niemczech także . Coraz więcej u nas autostrad jak i dróg ekspresowych gdzie Tempomat się przydaje

Opublikowano
  • Autor

Gdybym uważał że to tylko bajer to bym go nie montował :wink:

W automacie - wg mnie zwłaszcza w multi - tempomat jest bardzo wygodny.

Nie mówię tu o tylko o trasach (ojj ciężko czasem tak w miarę przepisowo pojechać jak autko samo się zbiera i chce więcej :kox::decayed:),

ale również w mieście - ustawiam sobie te 55 ~ 60 km/h i sobie spokojnie lecę przez miasto :naughty:

Opublikowano

Zgodzę się że tempomat jest przydatny ale na autostradzie lub ekspresówce, jednak w dużym mieście ciężko go użyć .

Opublikowano
  • Autor

Hehe fakt - moje miasto jest na tyle "małe", że mogę sobie poużywać tempomatu :decayed:

Najbardziej mi zależało na tempomacie na dłuższe trasy :naughty:

Opublikowano
Sorki ale tempomacik to tylko bajer, gdzie w Polsce na tym pojedziesz.Jeśli nawet to jak długo?

Po mieście.

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Update :naughty:

Dawno się nic nie działo... a przebieg warty uwiecznienia :decayed:

nz2u.jpg

Opublikowano

Fajny czarnuch z potencjalem:)

Powiedz jak tam twoja folia na dekorach

Lato i upaly minely teraz mrozy.... wszystko jest ok czy juz cos wymieniales lub poprawiales.

Zawstanawia mnie trwalosc tego modu czy warto...

Opublikowano
  • Autor
Fajny czarnuch z potencjalem:)

Powiedz jak tam twoja folia na dekorach

Lato i upaly minely teraz mrozy.... wszystko jest ok czy juz cos wymieniales lub poprawiales.

Zawstanawia mnie trwalosc tego modu czy warto...

Dzięki :decayed:

Odnośnie dekorów - ogólnie uważam, że warto - wyglądają fajnie i folia trzyma się ok.

Oklejałem wtedy po raz pierwszy i zrobiłem parę błędów - musiałbym je założyć jeszcze raz :wink:

Opublikowano

a jakie błedy popełniłeś? Zbyt mało zapasu zostawileś? Cz coś innego?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
a jakie błedy popełniłeś? Zbyt mało zapasu zostawileś? Cz coś innego?

Zapasu było ok, nie wyszło mi zakończenie listew, na szerszym końcu - albo za mocno naciągałem albo za słabo bo się trochę folia pomarszczyła :facepalm:

Jak są drzwi zamknięte to nie widać, a jak otwieram to wolę się nie przyglądać :kwasny:

---------- Post dopisany 15-03-2014 at 15:39 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2014 at 10:36 ----------

Zapasy na wiosnę zgromadzone :naughty:

Zakupy_v2.jpg

---------- Post dopisany 11-05-2014 at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany 15-03-2014 at 15:39 ----------

Na mody jeszcze nie przyszła pora :wink:

Ale pogoda dopisała, więc trzeba było troszkę w środku posprzątać :grin:

DSC_0059.jpg

  • 1 rok później...
Opublikowano

Dzięki wielkie - dobre słowo się przyda :decayed:

Modzenie mam nadzieję, że się uda zgodnie z kolejnością w planie :wink:

Witam. W jaki sposób zrobiłeś u siebie na panelu nawigacyjnym menu w języku polskim? Może ktoś ci pomógł.Mnie ten niemiecki dobija.Możesz mi coś doradzić.Pozdrawiam

a jakie błedy popełniłeś? Zbyt mało zapasu zostawileś? Cz coś innego?

Zapasu było ok, nie wyszło mi zakończenie listew, na szerszym końcu - albo za mocno naciągałem albo za słabo bo się trochę folia pomarszczyła :facepalm:

Jak są drzwi zamknięte to nie widać, a jak otwieram to wolę się nie przyglądać :kwasny:

---------- Post dopisany 15-03-2014 at 15:39 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2014 at 10:36 ----------

Zapasy na wiosnę zgromadzone :naughty:

Zakupy_v2.jpg

---------- Post dopisany 11-05-2014 at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany 15-03-2014 at 15:39 ----------

Na mody jeszcze nie przyszła pora :wink:

Ale pogoda dopisała, więc trzeba było troszkę w środku posprzątać :grin:

DSC_0059.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wielkie - dobre słowo się przyda :decayed:

Modzenie mam nadzieję, że się uda zgodnie z kolejnością w planie :wink:

Witam. W jaki sposób zrobiłeś u siebie na panelu nawigacyjnym menu w języku polskim? Może ktoś ci pomógł.Mnie ten niemiecki dobija.Możesz mi coś doradzić.Pozdrawiam

a jakie błedy popełniłeś? Zbyt mało zapasu zostawileś? Cz coś innego?

Zapasu było ok, nie wyszło mi zakończenie listew, na szerszym końcu - albo za mocno naciągałem albo za słabo bo się trochę folia pomarszczyła :facepalm:

Jak są drzwi zamknięte to nie widać, a jak otwieram to wolę się nie przyglądać :kwasny:

---------- Post dopisany 15-03-2014 at 15:39 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2014 at 10:36 ----------

Zapasy na wiosnę zgromadzone :naughty:

Zakupy_v2.jpg

---------- Post dopisany 11-05-2014 at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany 15-03-2014 at 15:39 ----------

Na mody jeszcze nie przyszła pora :wink:

Ale pogoda dopisała, więc trzeba było troszkę w środku posprzątać :grin:

DSC_0059.jpg

Niestety język polski nie jest możliwy do ustawienia...

Jedyne co to przestawiłem na angielski, który dla mnie jest mniej rażący w oczy niż niemiecki... ;-)

Ale do tego jest kabel potrzebny...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

zamówiłeś dwie, ME-904 i ME-1175 tak ? Ale okleieś 904 ?

:decayed: Na resztę też mam plan :naughty:

Ale potrzebuję na to weekend i garaż - bo popołudniami pod blokiem ciężko się auto rozbiera :facepalm:

---------- Post dopisany 21-07-2013 at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany 16-07-2013 at 22:11 ----------

Update :decayed:

Plan na weekend nie powiódł się w całości bo podjąłem walkę z silniczkiem tylniej wycieraczki... :wallbash:

Co prawda naprawione :banan:, ale zeszło na to mnóstwo czasu, który miałem poświęcić na oklejanie ... :facepalm:

Tak jak pisałem fotki lepszym aparatem :wink:

163f141dd08e6c80m.jpg

7a9903b3de5634cfm.jpg

0dbadff38a9f69dfm.jpg

f589ee18cc1d629em.jpg

54728cfa0f0efd46m.jpg

288f01d50929a8bfm.jpg

bcfa5bd5cd21562am.jpg

c19f42b7b0b3a839m.jpg

a13f804d6e0189c5m.jpg

5568777f844c1698m.jpg

I teraz najważniejsze pytanie - która folia wygląda lepiej :eusathink:

Do tej pory uważałem że jasne alu będzie lepsze, teraz to ciemne też świetnie wygląda...

Proszę o opinie i komentarze :notworthy:

---------- Post dopisany 22-07-2013 at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany 21-07-2013 at 20:32 ----------

Up.

Jakieś sugestie co do kolorku ?? :decayed:

Czy może zostać przy czarnym a listwy zamontować 06S ?? :wink:

Witam. W jaki sposób zrobiłeś u siebie na panelu nawigacyjnym menu w języku polskim? Może ktoś ci pomógł.Mnie ten niemiecki dobija.Możesz mi coś doradzić.Pozdrawiam

Edytowane przez adrianoalesandro

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W końcu chwila na wrzucenie nowych foto i aktualizacja modów ... :)

Teraz A4 tylko sporadycznie na weekendy używana bo tygodniu służbowa Fabia wzywa :P

We wnętrzu zagościły LEDy - zimna biel - od razu przyjemniej się zrobiło

i75fvmjk.jpg

Drobnym zmianom uległ tył

zxnedqqq.jpg

I najważniejsze - przyciemnione szyby

ypjcscl4.jpg

Opublikowano

pozdejmuj te naklejki z tyłu bo ładne auto wygląda jak szopa na kółkach

Opublikowano

pozdejmuj te naklejki z tyłu bo ładne auto wygląda jak szopa na kółkach

:thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.