Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z lampkami w drzwiach i środkowym światłem STOP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem i proszę o pomoc :)

Najpierw łatwiejszy temat (mam nadzieję) nie palą mi się lampeczki w drzwiach od kierowcy i w tylnych prawych. Pasażer z przodu i tylne lewe się świecą, co może być przyczyną tego faktu? Dodam również, że na FISie też nie widać, że te drzwi są otwarte....

Druga sprawa to BREMSLICHT MITTE na FISie. Raz się pokaże, a raz nie. Środkowy STOP się świeci cały podczas hamowania. Więc nie wiem w czym może leżeć problem...

Zdjęcie:

zfd6.jpg

Jeżeli to okaże się pomocne to mam słaby akumulator i szczerze mówiąc to nie jestem pewny czy jutro rano odpalę auto :|

Do tej pory wszystko było ok, palił "na dotyk". Dopiero wczoraj po południu wsiadłem do auta i ciężko odpalił, jednocześnie z tym spalił mi się jeden żarnik od HIDów, po czym wymieniłem je na zwykłe żarówki.

Czekam na waszą pomoc bo nie wiem, z której strony się w to wgryźć.

Pozdrawiam!

Opublikowano

DOKŁADNIE, przy słabym akumulatorze może wariować MCE i wyświetlać głupoty.

mnie pokazywał brak tylnego przeciwmgielnego.

słaby akumulator też z czegoś wynika, nie wiemy czy masz stary czy po porostu nie doładowałeś go krótkimi trasami.

najpierw zmień/naładuj porządnie akumulator a potem napisz jak błędy wrócą...

Opublikowano
  • Autor

No długich tras nie robię, a aku jest dosyć młode. Ładowanie jest na pewno. Mam tylko nadzieję, że nic go nie wypompowuje jak samochód sobie stoi.

W każdym razie to "oczko" co pokazuje stan aku to jest czarne co świadczy o tym, że nadaje się raczej do wymiany. Jutro najprawdopodobniej wymienię baterię i zobaczymy co będzie.

Wczoraj wyskakiwał mi jeszcze błąd układu hamulcowego, ale z tego co zdążyłem poczytać jest to też objaw słabego aku.

Jeszcze jedna rzecz, czy jest jakaś możliwość, żeby sprawdzić czy jakieś urządzenie przypadkiem nie pobiera sobie za dużo prądu podczas postoju?

Jutro opiszę wrażenia po wymianie aku, no i czekam na porady w sprawie tych nieszczęsnych lampek w drzwiach.

Opublikowano
Jeszcze jedna rzecz, czy jest jakaś możliwość, żeby sprawdzić czy jakieś urządzenie przypadkiem nie pobiera sobie za dużo prądu podczas postoju?

Miernik wystarczy.

Opublikowano
  • Autor

Aku wymieniony, błąd przepalonego środkowego stopuu zniknął.

Pozostał tylko problem tego że FIS tylko raz na jakiś czas pokazuje otwarte drzwi (kierowcy i tylne prawe)... Ale obawiam się, że to wina kabli wewnątrz drzwi.

Opublikowano

Z lampkami w drzwiach to raczej problem mikrostyków (krańcówek) w zamkach. Możesz zacząć od sprawdzenia kabli ale najpewniej będziesz musiał wyciągnąć zamki i dostać się do tych krańcówek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.