Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB]Czarne A4 avant NOWE FOTY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.

Zbieram się od dłuższego czasu żeby przedstawić moje A4.

Przygoda z audi zaczęła się od modelu B5 potem było A6 C5

A teraz znowu jest A4 B7 2.0 TDI 2005

A więc do rzeczy

Autko było kupione w grudniu 2012r z ogłoszenia.

Tak wyglądało

DSC00244.jpg

DSC00239.jpg

DSC00241.jpg

I od razu zaczęły się modyfikacje.

Na pierwszy rzut poszło wnętrze -wymiana siedzeń na skórę która została zresztą kupiona od kolegi z forum

DSC00242.jpg

DSC00243.jpg

Następną dużą modyfikacji to było zwiększenie mocy jak wiadomo jest to silnik 140 konny więc brakowało mocy.

Została założone T.BRD + 2xSMIC+wycięcie kata+program u ROGALLA

I tak to wyszło 202 KM i 425 Nm

GREGJAG_WP_PL.jpg

Następna modyfikacja to wydech na dwa kominy

Wydech został adaptowany z 1.8 T

DSC00338.jpg

A potem już poleciało

- Wymiana zawieszenia na s-line

- gałka s-line

- dekory popielniczka +ramka 1NK

- podłokietnik

- listwy S4

- dystanse na tył 17mm

DSC00334.jpg

DSC00337.jpg

DSC00339.jpg

Więcej zdjęć w wkrótce

Opublikowano

Ladna:) a modyfikacje bardzo dobre ale kosztowne;)

Opublikowano

Ładna sztuka! Sądząc po modyfikacjach to nie koniec. :wink4: Powodzenia w rezanku! :good:

Opublikowano

Nono rozkręcasz się więc nie będziemy powstrzymywać:decayed: furka :kox:

Opublikowano

Ze 140km na 202KM no no ładnie. pozazdrościć.

Możesz napisać co wymieniłeś aby osiągnąć taką moc?? Co ze sprzęgłem i dwumasem??

Opublikowano
  • Autor

wymienione zostało jak wyżej napisane turbo od BRD, dołożony prawy intercooler, wycięty kat i program u rogalla.A sprzęgło i dwumas został oryginalny.

Opublikowano

No to podobnie jak u mnie tylko ja mam środkowy ICek włożony i wynik troszkę większy. :wink4:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Obiecane fotki.

IMG_0076.jpg

IMG_0075.jpg

IMG_0074.jpg

IMG_0068.jpg

Opublikowano

Ładne widoki

+ za DAYLINE LED :naughty:

Opublikowano

te ledy bardziej pasują do B8 w B7 wiocha jak były swego czasu modne lexus look aoraz angel...no ale tobie ma się podobać .Ogólnie autko na +

Opublikowano

Gdzie tam wiocha Auto świeżej wygląda . I ma się podobać właścicielowi :wink:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Nowe mody:

- wymiana lamp tylnych na lampy diodowe DEPO

- oświetlenie tablicy led

- oświetlenie wnętrza led

- dołożenie oświetlenia drzwi i nóg led

- wymiana klamek na podświetlane

- podświetlenie kubka i wizytownika

- podświetlanie ambiente

Na razie tylko jedno zdjęcie z tyłu samochodu

Ale w wolnej chwili dorzucę kilka nowych

CAM00013.jpg

Opublikowano

Mody na + chociaż ja sam do siebie bym innych niż z C6 ledów nie założył. Kwestia gustu :wink:

Opublikowano

autko bardzo fajne :naughty: tylko 1 - te lampy z przodu :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Trochę zdjęć ale nie najlepszej jakości

A co lamp to wiadomo rzecz gustu jednemu się podoba drugiemu nie

15122013107.jpg

15122013108.jpg

15122013100.jpg

15122013101.jpg

15122013105.jpg

15122013102.jpg

Opublikowano

Cos blokuje zdjecia za duzo wejsc czy co??

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Witam.

Dawno nie pisałem , nie miałem czasu

Napisze o kolejnej modyfikacji której dokonałem.

A wiec, przy zmianie rozrządu zdecydowałem się na

Likwidacje wałków wyrównoważających oraz SWAP pompy oleju

Zdjęcia wałków i pompy wyjętej z samochodu.

CAM00445.jpg

CAM00446.jpg

CAM00447.jpg

Pompa została założona z silnika 2.0TDI produkowanym po 2009r.

Dodam że zmiana została dokonana przy 200 000km około rok temu.

Obecnie jest przejechane 227 000km i wszystko działa bez zarzutu.

Edytowane przez gregjag

Opublikowano

Fajny Avant :). Konkretne mody.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.