Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak potwierdzenia otwarcia drzwi kierowcy


KrzysiekSPI

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem ze samochod nie ma potwierdzenia o otwarciu drzwi kierowcy. W kazdym wypadku. Wiec nawet podczas jazdy mozna otworzyc drzwi i auto widzi ze dalej sa zamkniete. Bardzo uciazliwe zwlaszcza wieczorami jak trzeba otwierac inne drzwi zeby zapalil sie srodek badz odpalac srodek recznie. Druga sprawa ze auto sie samo zamyka po pewnym czasie od otwarcia jak nie otworzy sie innych drzwi czy tez nie zapali auta. Ja raczej sobie kluczyka nie zatrzasne ale wiadomo moze byc jakis inny uzytkownik ktory otworzy auto wrzuci kluczyk do srodka po czym postanowi jeszcze cos zrobic i moze sobie go zatrzas.

Pytanie skad w ogole jest potwierdzenie otwarcia i zamkniecia drzwi? Bo slyszalem ze z zamka.

Kabel przetarty w drzwiach raczej watpie bo wszystko dziala tylko nie to potwierdzenie. Ktos spotkal sie z takim przypadkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wymiana zamka? Mam ten sam problem i już zdążyłem sobie zatrzasnąć drzwi :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem ale z tylnymi prawymi drzwiami. Wiem że jak kiedyś studiowałem taki przypadek w VW BORA to w zamku można było wymienić jakiś mikrostyk czy coś takiego ale nie zbadałem tematu do końca ;/. Jak będziecie coś wiedzieć proszę o podzielenie się wiedzą......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Waszym miejscu podpioł bym Vaga, jak wywali błąd komunikacji ze sterownikiem drzwi kierowcy , to oblukać dokładnie najpierw wiązkę :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...