Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szaruch QUATTRO 3.0 V6 by budzisz koniec przygody :(


budzisz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nazywam się Łukasz i chciałbym przedstawić wam moją wymarzoną FAŁ szóstkę :)

Po Golfie IV gdzie efekt moich prac przedstawiam wam na zdjęciu przyszedł czas na coś większego

30mbu9u.jpg

I oto jest Audi A4 B6 3.0 V6 quattro z 2002 roku w sedanie w 5 biegowym manualu o mocy 220km i 300nm zakupione w kwietniu 2013r.. Miał być avant ale jak sie nie ma co sie lubi to się lubi co się ma :) Dźwięk silnika po prostu bajka. Cieszę się że jednak nie zdecydowałem się na 1.8T.

Auto trzy lata temu zostało sprowadzone ze Szwajcarii. Niestety nie bylo idealne. Do malowania obydwa zderzaki na szczescie juz zrobione :) Autko miało sporo rzeczy do roboty ale zostały już ogarnięte :)

Z wyposażenia miedzy innymi pełny komputer,skóra z fioletową alkantarą, trójramienna skórzana kierownica, grzane pupy, ori ksenon, pompowane fotele itp

Mody przeprowadzone:

-18 cali

-zdjęte oznaczenia z klapy

-halogeny w żółtej folii

-malowanie zacisków na żółto

-malowanie dokładek w kolor

-wycięte katalizatory :banan:

Plany:

-dach i lusterka w czarny połysk

-Zmiana felg na ciekawsze i w czarny połysk

-znaczki na czarno

-są i czekają na założenie na przód springi Weitec -30mm

-ciemne szybki

-malowanie progów w kolor

-mega pranmie tapicerki

-podłokietnik

-kierunki boczne czarne

-przyciemnienie białej części tylnych lamp

-i cały czas mi chodzi po głowie lotka replika RS4

Parę fotek :)

20130515173322.th.jpg20130515173340.th.jpg20130515173257.th.jpg20130515173348.th.jpg

PIERWSZE DZIEWICZE MODY AUDICY

Koło na sezon 2013

20130518184616.th.jpg

Usunięcie oznaczeń z klapy i żółte halogeny

20130531131643.th.jpg20130531123214.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesiadając się z 2 litrowego golfa czuć różnice szczególnie na warszawskich ulicach ale da się przeżyć :-) spalanie sporo większe poprzez napęd guattro. miasto (warszawa) 13-17l w zależności od ilości korków a w trasie 11-13l w zależności jak ciśniesz :-) spalanie spadło trochę poprzez wycięcie katalizatorów. gadałem z kolega co ma a4 avant 1.8t 163km i wychodzi mu tak samo jak u mnie. każdy jak dajesz mu po garach musi swoje wypić :-) ja wybierałem pomiędzy 1.8t a 3.0 i wygrało v6 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto w Warszawie kupiłeś?

Stało chyba na allegro jakoś końcem zimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki autka, dużo pracy przed tobą, powodzonka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ja pierwszy raz na takiej siedze :):polew:

---------- Post dopisany 21-07-2013 at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany 15-07-2013 at 22:03 ----------

Wleciały kółka w czarnym macie.Czeka jeszcze tył na malowanie

hx0o.jpg

Myju myju

60z3.jpg

A tak brzmi po wycięciu katów

http://img96.imageshack.us/img96/8448/v9oxcaxhaklsqhoonalyts.mp4

---------- Post dopisany 05-08-2013 at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany 21-07-2013 at 21:24 ----------

Ramki poszły na czarno :) na następny sezon zostają już tylko lampy :)

hq7f.jpg

---------- Post dopisany 06-11-2013 at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany 05-08-2013 at 20:21 ----------

No i moja przygoda z Audi się skończyła. Niestety w taki a nie inny sposób. Nie doczekałem się zimy żeby wypróbować quattro ani za długo nie nacieszyłem się dźwiękiem V6 :/ wczoraj w Pruszkowie jadąca z przeciwka skoda fabia wykonując lewoskręt wymusiła na mnie pierwszeństwo i wyjechała mi przed maskę :/ jechałem stosunkowo nie dużo ale niestety nic już nie mogłem zrobić :(

xmmh.jpg

gmyr.jpg

alxc.jpg

rb7p.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik nie wiem pewnie by wyszlo w praniu. zgasl. wyciekl plyn chlodniczy i cos tam oleju. raczej nie bede jej robil za duzo roboty. jedna z podluznic zlozyla sie jak harmonijka :/ i caly osprzet typu filtr powietrza ,spryski lamp,chlodnice wszystkie trzy itd. oj duzo tego :/ przy okazji ogledzin okazalo sie ze caly blacharsko byl w orginale

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------

a z kwestia odszkodowania to tego wlasnie sie boje :/ ciekaw jestem ile dostane. zebym sie tylko nie przestraszyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byś coś z niej sprzedawał to ja jestem pierwszy.za ile pokrywa spryskiwaczy i zbiorniczka wspomagania,to co masz od strony kierowcy w komorze silnika.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne auto, ja tak właśnie u siebie chcę zrobić grill! Wyrywaj dużo kasy i rób od nowa, powodzenia!

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...