Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 Avj] Sreberko Sedan 1.8T By Serfin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam po kilku namowach i zapytaniach kiedy to utworze wątek o swojej Adi oto przedstawiam ją:

Jest to Sedan z 2001r z napędem niestety FWD
Auto kupiłem w kwietniu 2012r, i przyjechało ono od herr Hanza ;)
w serii gołej prawie bo coś tam miała, wyposażone:


-zawieszenie 1BE
-15" koła
-listwy szaraki :/
-niepełny FIS
-1din Concert II
-audio Audi system
-siedziska zwyklaki naleśniki podgrzewane z elektryką lędźwi
-pakiet Światło
-klimtronik dwustrefowy
-parktronic tył


kilka zdjęć auta jeszcze w serii:







C23403712_1.jpg

C23403712_4.jpg

C23403712_8.jpg

C23415107_7.jpg

oczywiście nie mogłem jeździć golasem, których masa przewija sie na ulicach i przyszedł czas na jakieś tam mody:


-wizytownik, kubek i esp w chromie
-dokładka tylna na 2 wydechy S-Line
-grill w wersji Sline/s4
-dolne listwy drzwiowe sline
-nakładki na progi S-Line z modelu B7
-pełny fis dołożona manetka do sterowania komputerem
-końcówki wydechu 90mm
-ledowe podświetlenie tablicy rejestracyjnej
-17" koła Avusy z oponkami ContiSport / zmiana i od sierpnia 2013r ori 18" Sline
-lampki we wnętrzu podświetlane Ledowo
-mod na 2din climatronik B7 oraz Concert III
-elektrycznie składane lusterka
-komplet głośników BOSE 10 sztuk + czarny wzmak

-lodówka w schowek

to co planuję jeszcze zrobić:

-od zeszłego roku w garażu leży przedni zderzak pod xenony (już pomalowany, muszę przyciąć pod Sline) / 28.03.2014r wkońcu pociąłem i poskładałem do kupy
-dokładka sline przód (leży od paru miechów i czeka na montaż) j.w. :)
-zakupione nowe spryski (czekam na ramki prowadzące od Gajosa i ruszam z rezaniem zderzaka przedniego;) up :)
-lotka na klapę bagażnika mam pomalowaną od kwietnia ( nie mam czasu przykleić :P ) / 29.11.2014r wkońcu przymocowana trwale do klapy.... wreszcie ;)
-mod hebli z 288/245 na 320/288 (w trakcie heble przód już leżą w garażu ;)/marzec 2014r przyszły nowe tarcze i klocki P/T od Wandeja (dzięki Andrzeju) i rezam już na dniach :)
-ori zmieniarka na 6cd z końcówką D w schowek (już leży od kilku dni, czekam na kabel) Done !

Modów ciąg dalszy :)


- tył w elektryke / kończę zbierać graty :)
- zakupiony oryginalny kompletny rozrząd Audi od Hammer'a, wkrótce będzie zakładany - dzięki Miszczu :)

troche fotek z postępów:

fel7.th.jpg2b5u.th.jpg
trdz.th.jpgqjjz.th.jpg
y7k3.th.jpg4a8h.th.jpg
e9ak.th.jpgu4s2.th.jpg
92ds.th.jpgo2sr.th.jpg
2w6j.th.jpgyyxi.th.jpg
41ei.th.jpgdn9n.th.jpg
3plo.th.jpgur66.th.jpg
z8zx.th.jpgz3qy.th.jpg
6s51.th.jpgnri2.th.jpg
rh1e.th.jpg

Jeden z ostatnich nabytków: hebelki pod 320mm bez tarcz
0e28.th.jpg

Dzis zamontowalem nowy schowek z lodoweczka i pod zmieniarke CD no i samego CD Changer'a, wkoncu skonczy sie tasowanie plytkami :)

w1sx.jpg


No i doszły na początku sierpnia ori aluski 18" sline ET43 + oponki 225/45/
a tak to wyglada:
5102.jpg

">http://YD24rwG.jpg

czas na kolejne mody i wkrotce zawita:

- boczki na tył wiązki i silniczki pod elektryke (już mam, czekają na montaż)
- komplet przyciskow chromowanych z B8 - dzieki Krumak
może kiedyś coś dorzucę (jak wygram w lotka :)

kilka nowych fotek z modow i efektow koncowych:

">http://
">http://
">http://x8eYCe3.jpg

">http://rXwMAwU.jpg

">http://zWZTyUk.jpg

">http://4zIJVdP.jpg

a to po skromnym modzie na początku czerwca 2014r:

">http://Rd3J7uf.jpg
">http://zhv363I.jpg

">http://YTkvTVZ.jpg

">http://IvZdlRX.jpg

Czerwiec 2014r

no i po wymianie rozrządu na ori częsciach od Hammera ;) furka wróciła z O__ooo tak zamontowaną dolną kratką środkową: (wpierdzielili opaski) najwidoczniej jakis kolo chciał ją zdjąc (tylko po co?) autko oddałem im bez bocznych kratek bo domyśliłem się, że byłaby tragedia i coś by mi sknocili, ale po co chcieli zdejmować środkową?

">http://VDpiOFI.jpg

i wyleciał plastidip z pierścieni:

">http://8p8GDBY.jpg




25.06.2014r
no i przyjechała wiązka BOSE

">http://KRr40Xu.jpg

Mod na Hebelki 320/288 zrealizowany , autko hamuje naprawde lepiej

Pelny BOSE w koncu zamontowalem gra naprawde mocno ;)

na jesieni doszła kierownica 3ramienna z B7 z multifunkcją.

grudzień 2014r. stało się zakupiłem......... RNSE

ok jest jakieś foto tak na szybko:

-początek 2015 i kolejne mniej lub bardziej znaczące mody:

tempomat i osłona kolumny kierowniczej <-- dzięki siemian

Edytowane przez serfin

Opublikowano

gratki zakupu kolego i powodzenia w modach bo jest co :decayed:

oby sie sprawowala dobrze :wink:

Opublikowano
  • Autor

hehe Andrzeju autko kupilem rok temu i jest to juz moja druga B6 :) graty do tej zbieram od zeszłego roku i troche juz zrobiłem tylko zwlekałem z założeniem wątku, więc jest sporo na raz od razu wrzucone i udokumentowane fotkami :)

Opublikowano

Daniel ładny kolorek :decayed: propo modów obrałeś właściwy kurs,ładna maszyna :kox:

Opublikowano
  • Autor

rowniez uwazam, ze ten kolorek jest cool zwłaszcza po umyciu i nawoskowaniu :kox: chodzi mi po glowie pełny mod hebli przod/tyl (poki co zatrzymalem sie spowodu braku funduszy), przyciemnienie szyb z tylu, + klasyczny sline felunek 18' czyli 9 ramienne aluski

Opublikowano

Gratuluje autka, fajnie zacząłeś, oby tak dalej:hi:

Opublikowano
  • Autor

dzieki Grzesiek, coś tam jeszcze pomodze napewno przy aucie ale z zewnatrz niewiele mi już zostało do zrobienia, wewnątrz hm..moglbym pokusic sie co jedynie o rnse (jednak nie bede wstawial), lepsze siedzenia (może kiedyś bo narazie te mi wystarczą), ciekawy mod z dekorami chodzi mi po glowie ;) może ale to może zmienie kiedyś podsufitkę na black :P kiery nie bede ruszal bo zależy mi na 1000% zgodności Airbag z systemem mojego auta, chyba, że jest jakaś ciekawsza multifunkcyjna niż 4-ramienna z b6, która będzie w pełni kompatybilna z systemem a4 b6

Opublikowano

Trzymam kciuki za dalsze mody, bardzo dobrze wygląda, jeszcze lepiej jeździ :banan: Fajnie że się w końcu zdecydowałeś na założenie wątku :decayed:

Opublikowano

a jednak , dałeś się przekonać :wink:

nie przejmuj się że golas bo nie ma jak to własna satysfakcja że zrobiło się coś samemu a to właśnie najlepsze miejsce żeby się tym pochwalić

dobry początek i może nie pozornie ale dużymi krokami gonisz czołówkę :naughty:

trzymam kciuki :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Haha no w pewnym sensie zmobilizowales mnie do utworzenia watku. Wlasnie siedze przy garazu i cos rezam bo slonce wkoncu wylazlo

Opublikowano

a to zdjęcie mówi samo za siebie

rh1e.jpg

Opublikowano
  • Autor

Mam nadzieje, ze zapracuje kiedys na naklejke B6Division'u ale jak nie uda sie to nie obrażę sie ;P

Opublikowano

montuj przedni zderzak i tubę w bagaj i śmiało możesz składać podanie do B6D

są tam biedniejsze furki :decayed::wink:

Opublikowano

koniecznie zmien koncowki na ulter 90mm zobaczysz potem ze to jeden z lepszych wizualnych modow

ja sam zwlekalem z tym dosc dlugo a efekt super sie okazal

Opublikowano

fajny sedanik-srebrny sedan w s linie to jest tooooo :kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzis zamontowalem nowy schowek z lodoweczka i pod zmieniarke CD no i samego CD Changer'a, wkoncu skonczy sie tasowanie plytkami :)

20130717_203950.jpg

Opublikowano

Zmieniarka dobra rzecz :thumbup1:

Do lodówki idzie włożyć coś więcej niż puszkę 0,33 ? :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Mysle,że ze 2 browarczyki 0,33l w buteleczkach wlazlyby ale moge mylic sie ;D

Opublikowano

ja mam zmieniare od fabryki i ci powiem że odkąd ma tego furacza (już ponad 3lata) może raz jej użyłem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja bede korzystal z niej kazdego dnia bo mam mase ori audio cd i dzwiek z nich jest o niebo lepszy niz mp3

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.