Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 Avj] Sreberko Sedan 1.8T By Serfin


serfin

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz ładniej to wygląda :thumbup1:

Skąd dorwałeś te przyciski pod szyby z chromem? Z jakiego to modelu Audi bo z B7 chyba nie? Masz jakieś oznaczenia Audi? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko czy wzmacniacz znajduje się tam gdzie woofer? bo najprawdopodobniej go nie mam a chciałbym zamontować gdyż woofer mi nie działa;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna czysta seria zrobisz plany bedzie kox. I felga jal juz to 18 cali :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dłuuugo nie zaglądałem do swojego wątku jest troche zaległości trzeba na nowo dodać zdjęcia bo przeniesienie forum na inny server nie posłużyło linkom :/ ponad to trzeba wykonać nowe zdjęcia i pokazać kolejne mody :) z ostatnich jakie wykonałem to:

- wstawiona kiera z B7 3 ramienna,

- zakupiony w grudniu '14r RNSE

-płytka z najnowszymi mapkami pod RNSe :)

- moduł Bluetooth "H",

- licznik z kolorowym FISem ( jak uda mi się odłożyć jakiś żeton to wyśle go do Ćwiary celem zaadaptowania. Obecnie zmagam się z problemem skąd wziąć grosz na terakotę do kuchni i przedpokoju jak również wewnętrzne drzwi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny progres :thumbup1:

Masz jakieś duże foto jak wygląda zderzak z tyłu na ulterach 90mm? Głośniki bose miałeś założone wcześniej przed kompletną wiązką, czy robiłeś wszystko od razu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw była tradycyjna instalacja audio system potem zmiana samych głośników i wzmacniacza, a na końcu położyłem oryginalną wiązkę Bose. Tomek a no coraz mniej do ogarnięcia jak dojdzie mikrofon to może ogarnę ten lezacy w szafie bluetooth ;)

Edytowane przez serfin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw była tradycyjna instalacja audio system potem zmiana samych głośników i wzmacniacza, a na końcu położyłem oryginalną wiązkę Bose. Tomek a no coraz mniej do ogarnięcia jak dojdzie mikrofon to może ogarnę ten lezacy w szafie bluetooth ;)

kuzwa caly tydzien mialem zalatany ze nawet zapomnialem ci go wyslac dopiero wczoraj do ciebie poszedl :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu nie spieszy mi się i tak mam w UJ roboty z mieszkaniem :)

wysłane z Galaktycznej S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie też mam obecnie głośniki i wzmacniacz bose, ale przód gra pod radiem nadal... Powiedz czy jak podpiąłeś wszystko pod wzmaka to różnica była znaczna na tyle, że warto to było zrobić?? Bo położenie ori wiązki bose to sporo pracy, czasu itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak jest Moc głośniki z przodu juz nie charczą tj Oznak nie domagania wzmacniacza w radiu

wysłane z Galaktycznej S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pelne bose gra bardzo ladnie i nie ma porownania do tego jesli sam tyl tylko masz, az ta kduzo pracy z tym nie ma wiec warto wyrezac jak powinno byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było za nudno to wpadnie nowa osłona kolumny kierowniczej i tempomat od Siemian, oraz lecą do mnie spryski mgielkowe grzane :D

Edytowane przez serfin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj kolorowego fisa - zobaczysz jak będzie się cieszyła mordeczka Twa :grin: :grin: :grin:

powodzenia w modzeniu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 miesiecy czeka kolorowy licznik w szafie bedzie kasa to wysle do cwiary na obrobke :)

wysłane z Galaktycznej S5

kolejne zakupy:

- nabyty tempomat i osłona kolumny kierownicy pod to ustrojstwo,

- jak rownież zakupiony Bluetooth High H żeby nie było smutno dla samiutkiego póki co Rnse :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...