Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 Avj] Sreberko Sedan 1.8T By Serfin


serfin

Rekomendowane odpowiedzi

6 czerwiec 2014r i moja audi jest po pełnej wymianie rozrządu na oryginalnych częściach (dzieki Hammer) oraz napinacza i paska alternatora, wskoczyły też nowe końcówki drążków kierowniczych i była zrobiona zbieżność kół, od razu lepiej się prowadzi :) Ponadto w weekend wymodziłem przyciski do szyb w chromie z B8 i wskoczył panel do obsługi 4x elektryczne szyby :) czekam na troche wolnego czasu zdobędę klucz Spline m10 wykrece fotele i poloze wiązke pod tylna elektrykę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze w niedziele zabiore sie za to, choc bede po weselu no i pogoda ma byc ujowa, ale mam garaż jakby co ;) szybki z tylu beda w elektryce bo poprostu jest obciachem, ze takie audi ma korbki z tylu, na co zwrocilo mi uwage juz kilka osob ogladajac auto na zywo.

---------- Post dopisany at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany at 08:34 ----------

Wymienilem tez w weekend ramiona wycieraczek na te z B7, ale piora cos chyba sa wyeksploatowane bo w niektorych miejscach slabo zbieraja. Teraz odczekam na lipiec i wyplate to zmienie oslony i odboje na tylnych amortyzatorach bo mam od jesieni w garazu a te na aucie odboje pourywaly sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś będzie zainteresowany modem na zmianę przycisków ster szyb na te z B8 to mogę poradzić co i jak, efekt widoczny na 1 stronie wątku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka mini sesja z nudów ( w oczekiwaniu na wiązke Bose i puszczenia tylu w elektrykę :)

2014620211319.jpg

2014620211307.jpg

2014620211418.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne autko :wink: jedna rzecz mi nie pasuje- czarny znaczek w grillu do reszty chromów, moim zdaniem lepiej by chromowany wyglądał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w srode powinna byc juz u mnie pelna wiazka Bose i biore sie za rozbebeszanie autka i w koncu bede mial swiety spokoj :D hm... Chodzilo mi po glowie zerwac plastidipa z tego znaczka OOOO na przodzie ale wacham sie wciaz czy bedzie lepiej ;P no i wkoncu zamontuje te schowki pod fotele od Ciebie Marynarzu ;)

---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 12:19 ----------

Dostalem ostatnio cyne, ze na naszym forum działa/ła persona o nicku ROGAL co w Wawie urzeduje i sporo naszych forumowych audiczek z chipowal. bo wiem, że pieknie ponoc 1.8T AVJ w B6 zawirusowal na 187KM wiec praktycznie BEX wyszedl i to bez zmiany osprzetu na mocniejszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdź sobie w chip tuning tam jest lista tunerów :wink:

ja mam całego czarnucha, lakier, znaczki, grile, felgi itp, ale u ciebie jak masz chromy wokół grila to lepiej będzie wyglądał chromowany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey dzis lub jutro przywroce fabryczny stan 4 pierscieni i zobaczymy jak to bedzie komponowalo sie w chromie ;) taki grill dostalem kiedys z czarnym znaczkiem w plastidipie ;)

---------- Post dopisany 25-06-2014 at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2014 at 12:14 ----------

Dzis przyszla paczuszka z wiazka Bose eba8y9ed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bede sie zabieral za to ale nie wiem czy juz dzis. A no i usunalem z przedniego znaczka ringow plastidipa przywracajac chrom. Faktycznie wyglada lepiej vunyre3a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczek sline na grilu? taki juz nabylem. iii czy tylko S4 mialo zarezerwowane dla siebie tego typu znaczek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel widze ze masz wiazke bose na wierzchu:decayed:to wez ja zmierz i mi napisz ile ma bo musze sobie sklecic a nie wiem na jaka dlugosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bede sie zabieral za to ale nie wiem czy juz dzis. A no i usunalem z przedniego znaczka ringow plastidipa przywracajac chrom. Faktycznie wyglada lepiej http://img.tapatalk.com/d/14/06/25/vunyre3a.jpg

No i bosko:thumbup1: dla mnie dużo lepiej

Co innego jakbyś miał ramki w macie, lampy bez chromów to wtedy i znaczek w macie fajnie by wyglądał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...