Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 Avj] Sreberko Sedan 1.8T By Serfin


serfin

Rekomendowane odpowiedzi

Okey dzis lub jutro przywroce fabryczny stan 4 pierscieni i zobaczymy jak to bedzie komponowalo sie w chromie ;) taki grill dostalem kiedys z czarnym znaczkiem w plastidipie ;)

---------- Post dopisany 25-06-2014 at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2014 at 12:14 ----------

Dzis przyszla paczuszka z wiazka Bose http://img.tapatalk.com/d/14/06/25/eba8y9ed.jpg

jaki model fury dla maleństwa? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa widac szkielet wózka z amelinium ;) wozidło dla małego to Quinny zajefajna zabawka zwrotna itp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bede sie zabieral za to ale nie wiem czy juz dzis. A no i usunalem z przedniego znaczka ringow plastidipa przywracajac chrom. Faktycznie wyglada lepiej http://img.tapatalk.com/d/14/06/25/vunyre3a.jpg

Chrom ssie jaja po same kule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tretetete wózek jest jebitny, zajefajnie sie go prowadzi ;) a Tobie Frosty chromy nie pasuja? Wszyscy chcieli by tylko Black i plastidipa, a u mnie pozostanie sreberko i Uj! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam nie znaszli się i juuż, dla mnie jest GiTT MajoNeZ :dance: w mojej mieścinie robi furore i ludziska wciąż zadają mi pytania za ile poszłaby? :dancing:niech się tasują :jerk:

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

jutro powinny być już u mnie ori zwiasy z Rs4 więc klapa będzie sama w piździec frunąć UP :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobotę zabiorę się za rozbieranie podłogi i zakładanie wiązki BOSe i tył w elektrykę. Oczywiście mam w pamięci by wpierw zmierzyć wiązkę dla Tomka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobotę zabiorę się za rozbieranie podłogi i zakładanie wiązki BOSe i tył w elektrykę. Oczywiście mam w pamięci by wpierw zmierzyć wiązkę dla Tomka :wink:

Ok.Jak byś robił pozniej to mogę pomoc :drinks::drinks: bo bede w Pl :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek A kiedy zjeżdżasz? Szkoda, że Tomek pauzuje, ale nie dziwie się :grin:

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

wiesz co napewno bym sie zmówił na podmiankę hebli, bo sam się za nie chyba nie wezmę nigdy, a wszystko leży w garażu już od dłuuższego czasu :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek A kiedy zjeżdżasz? Szkoda, że Tomek pauzuje, ale nie dziwie się :grin:

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

wiesz co napewno bym sie zmówił na podmiankę hebli, bo sam się za nie chyba nie wezmę nigdy, a wszystko leży w garażu już od dłuuższego czasu :facepalm:

toz to minuta piec Danielu no i pare browarow:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek A kiedy zjeżdżasz? Szkoda, że Tomek pauzuje, ale nie dziwie się :grin:

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

wiesz co napewno bym sie zmówił na podmiankę hebli, bo sam się za nie chyba nie wezmę nigdy, a wszystko leży w garażu już od dłuuższego czasu :facepalm:

Bardzo dłuzszy:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 7 lipca na trzy tygi z tym ze drugi tydzien w Italy :decayed:

Dla mnie nie ma problem,zmowimy sie na jakiś dzień i ogarniemy te heble :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajefajnie ;) to może im wczesniej tym lepiej :D jak dasz rade to jeszcze przed Italią. Na Pw wyślę swój numerosfounus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demontaż wnetrza in progresss...

---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------

Rozwalilem palucha (wyciagajac srodkowy slupek do gory) i na dzis przerwa w dalszym demontazu wnetrza, zreszta na 20:00 do roboty dzis mam, takze jutro cd modów [emoji12]

---------- Post dopisany 28-07-2014 at 08:01 ---------- Poprzedni post napisany 29-06-2014 at 15:58 ----------

Wpis z miesiecznym poslizgiem ale...

1. Wyrezane heble 320/288 - dzieki za ogromna pomoc dla Krzycha aka siwego

2. Polozona w aucie pelna wiazka BOSE, i podlaczone wszystkie 10 glosnikow pod wzmak ;) faktyczniexteraz ma wieksze łupnięcie

3. Zrealizowany mod na elektryke szyb tyl kable polozone polutowane boczki pomontowane, teraz jest jak byc powinno czyli 4x elektryka szyb ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yessss yessss ameno ;) teraz bede rozgrzewal heble ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...