Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Mapy TeleAtlas


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, temat był już kilkakrotnie przewijany. Ale chciałbym wszystkie wiadomości zebrać do kupy.

Mapy TeleAtlas

Program:

-CloneCD.v5.3.1.3

Wiem że do tego potrzebny jest profil. I tu zaczyna się problem bo już kilka razy próbowałem i kicha:(

Płyty (wszystkie które testowałem - nie udało się na żadnej):

-Sony

-Emtec

-Verbatim

Proszę o pomoc bo mam z tym problem. Podejżewam ze leży to w złym programie bądż profilu.

Czy komuś udało się nagrać te płyty cd w nagrywarce Cd + DVD w laptopie. Czy tylko komp stacjonarny wchodzi w grę?

Żeby było jasne: Mapy można tylko testować. Po ewentualnym nagraniu zniszczyć je przed upływem 24 godzin. Po zakupieniu oryginalnych płyt można wykonać kopie zapasową (mapy tanie nie są więć szkoda było by je zniszczyć).

Opinie na temat programu, profilu itp proszę na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się na laptopie kolegi, ma HP a na moim Asusie nie szło nagrać.

Płyty to Verbatim a prędkość nagrywania x1.

Clone CD identyczne.

Profil dołączany do map i programu przez użytkowników Chomika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ewentualnie chcesz cokolwiek nagrać spróbuj profilu safedisc 3.x Najniższa prędkość plus firmowa płyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem nagrywanie na rożnych płytach i nagrywarkach

Nagrywarki: SONY, LiteON, ASUS, LG,

Płyty: Sony, TDK, Verbatim, Omega,

Ostatnio mam od kuzyna nagrywarkę CD HP ma ponad 10 lat i nagrywa płyty bez problemu z prędkością 1x z czym właśnie problem ma większość współczesnych nagrywarek niby ustawiamy x1 a i tak nagrywa w okolicach x16

Profile jakich używam to Teleatlas i safedisc 3.x jaki jest właściwy do map 2013 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Verbatimie zawsze idzie nagrac mapke....jeszcze sie nie udalo zrypac plytki zeby nie smigala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profile jakich używam to Teleatlas i safedisc 3.x jaki jest właściwy do map 2013 ?

Oczywiście profil Teleatlas dołączany razem z mapą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nic różne płyty konfiguracje profile nagrywarki nawet HP który nagrywa idealnie prędkością x1 nie dał rady

mam ori płyte z 2007 roku to tam jest wogóle inna struktura katalogów niż na tej nagrywanej

mam BNS 5.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pozwolę sobie zacytować sprawdzony opis wg. którego zawsze wypalałem mapy do RNS-E na nagrywarce LITE-ON - stary poczciwy LiteON. Nigdy nie miałem problemów.

Musisz miec program ImgBurn. To po pierwsze. Importujesz obraz do nagrania (obraz Alcochola),

później (wersja angielska) klikasz booktype (taka mała książeczka w prawym dolnym rogu!),

tam wybierasz producenta nagrywarki swojej (zakładka), później wybierasz opcję "media (DVD+R DL)"

i później na dole wybierasz opcję DVD-ROM! I nagrywasz płytę (DVD1) oczywiście na nośniku

Verbatim (fioletowy) DVD+R DL (8,5GB) najniższą predkością!

Co prawda ustawisz 1,2x, ale on i tak sie nagra w predkością 2x, ale to nic.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja będę mieć w niedzielę dostęp do mojego starego kompa i o ile dobrze pamiętam tam nagrywarka cd i nagrywarka dvd była osobno to może się uda:) na pewno dam znać co i jak

---------- Post dopisany 27-07-2013 at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany 16-07-2013 at 21:58 ----------

No i udało się:) ogarnąłem temat map:)

Płyty na których się udało to Verbatim. Na żadnych innych sie nie udało.

Nagrywarka to tak jak powiedział iceskywolker LiteOn. Dobrze że jej jeszcze rodzice nie wyrzucili.

I najważniejsze to program : SetupCloneCD v.5.3.0.1

Okazało sie że sciągnąłem kilka programów które w tytule miały wersję 5.3.0.1 ale jak wchodziłem w pomoc w wiadomości o programie to okazywało się że to nowsza wersja. Dopiero faktyczne SetupCloneCD v.5.3.0.1 zrobiło robotę.:dancing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...