Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nie działa pilot centalnego zamka - POMOCY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Nie dział mi pilot w kluczyku tzn nie otwiera samochodu. Naciskając przyciski nie reaguje.

Czym to może być spowodowane?

Wczoraj wszystko było ok.

Gdy bym wymienił baterie kluczyk się nie rozkoduje?

Proszę o opinie

Opublikowano

A kluczykiem przez przekręcenie zamka w drzwiach idzie otworzyć samochód? Bo jak nie to winna będzie pompka c.z.

Opublikowano
  • Autor

Nie idzie go w taki sposób otworzyć. Kluczyk kręci się we wkładce ale nic się nie dzieje.

Może być to wina baterii? Wczoraj wszystko było ok.

Opublikowano

Jeżeli nawet z kluczyka się nie otwiera to pewnie jest tak jak pisałem wyżej, pompka centralnego padła. Bateria w pilocie nie ma wpływu na otwieranie auta przez przekręcenie klucza w zamku.

A słychać w ogóle, że pompka pracuje?

Opublikowano
  • Autor

Nie nie słychać jej. A może być tak że uszkodzony jest zamek w drzwiach? Dziwnie się on kręci.

A klapa z pilota też mi się nie otwiera. Ona nie jest sterowana pompką, tylko impulsem czy nie tak?

Opublikowano

żeby otworzyć klapę bagażnika to musisz chwilę przytrzymać środkowy przycisk na pilocie. Bagażnik otwiera się za pośrednictwem pompki tyle, że w przeciwieństwie do reszty drzwi otwierany jest elektrycznie a nie pneumatycznie więc powinien się otworzyć, chyba że pompka zalała się wodą i h.. ją strzelił

Opublikowano
  • Autor

Tak wiem, wczoraj wszystko chodziło ok, otwierało i zamykało się. Teraz nic się nie da otworzyć. Do tego wszystkiego jestem jeszcze za granicą.... :facepalm:

Zalać raczej jej nie zalało bo nigdzie po deszczu nie jechałem ani nie myłem auta.

Jak je teraz otworzyć???

Opublikowano

może zacznij od sprawdzenia bezpiecznika. zamim zaczniesz sie do pompki dobierać.

Opublikowano
  • Autor

Auto jest cały czas zamknięte. Nie da się go otworzyć:facepalm:

Opublikowano
może zacznij od sprawdzenia bezpiecznika. zamim zaczniesz sie do pompki dobierać.

tylko, żeby go sprawdzić to najpierw musi otworzyć auto

Opublikowano
  • Autor

Muszę je otworzyć tylko nie mam pojęcia jak!!! :slina:

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

Macie jakieś propozycje???

Opublikowano

Może być tak, że aku padło. Maskę idzie otworzyć awaryjnie

Opublikowano
  • Autor

Aku wymieniałem jakiś 2 miesiące temu.

Jak ją otworzyć? Co da jej otwarcie???

Opublikowano
Aku wymieniałem jakiś 2 miesiące temu.

Jak ją otworzyć? Co da jej otwarcie???

byś sobie aku wymienił albo podładował ale skoro masz nówkę.

Na forum są opisane różne patenty na otwarcie maski...

Opublikowano
  • Autor

No tak, ale powiedz mi gdy już ją otworzę to co mi to da??? Po jej otwarciu mogę jakoś samochód otworzyć???

Opublikowano
No tak, ale powiedz mi gdy już ją otworzę to co mi to da??? Po jej otwarciu mogę jakoś samochód otworzyć???

skora akumulatora jesteś pewien to otwarcie maski nic Ci nie da.

Opublikowano
  • Autor

Aku jestem pewien. Masz jakiś inny sposób na otwarcie auta?

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

Nie wiem co mogło się nagle stać po jednej nocy... :/

Opublikowano

wywalić szybę

ale to potraktuj jako ostateczność, może ktoś jeszcze się wypowie co można w tym temacie zrobić...

Opublikowano
  • Autor

Tylko jak ja wrócę do Pl bez szyby? :)

---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ----------

Może coś do jutra wykombinuje...

Opublikowano

A nie jest tak, że nawet gdy pompka jest padnięta, to i tak drzwi kierowcy można otworzyć mechanicznie / kluczykiem? Musi tak być... może ktoś Ci się próbował włamać do auta i cały zamke zniszczył... jak kluczyk dziwnie chodzi :/

On musi z oporem chodzić.

Masz zamek tylko w drzwiach kierowcy, czy u pasażera też? Jeśli też to czy próbowałeś tam?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.