Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działa pilot centalnego zamka - POMOCY


lukasz1813

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem teraz sprawdzić u siebie i bagażnik idzie otworzyć przekręcając i przytrzymując kluczyk w lewo mimo, że reszta drzwi jest zamknięta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie zbyt ciekawie jak obie wkładki zjechane :kwasny:

A próbowałeś przytrzymać przycisk otwierania żeby szyby się otworzyły?

Przycisk na pilocie, albo kluczyk w zamku kierowcy w pozycji otwierania (bodajże trochę w lewo, ok 60-70 stopni kąt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś przytrzymać przycisk otwierania żeby szyby się otworzyły?

A zrób to przy prawym tylnym kole przy wlewie paliwa (jak najbliżej pompki), może coś z anteną pompki i nie łapie przez to pilota :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe żeby nowy akumulator rozładował się do tego stopnia że nie otworzy zamków?

Autkiem zrobiłem przez ostatnie 2 dni jakieś 1400 km więc to chyba odpada, alternator też był robiony w tym samym czasie co zakup aku.

Może przyczyna tkwi gdzieś indziej?

Teraz najważniejsze żeby otworzyć autko bez uszczerbku

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

trzeba było wkładki zregenerować. Teraz masz nauczkę.

Mądry polak po szkodzie... Nie używałem wcale wkładek tylko pilota, nie wiedziałem że są popsute.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba nie pozostaje nic innego jak zorientowane się która szyba jest najtańsza.... :kwasny::kwasny::kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo drzwi jakoś podważyć od góry drewnianym klinem czy czyms takim i za klamke od środka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe żeby nowy akumulator rozładował się do tego stopnia że nie otworzy zamków?

Autkiem zrobiłem przez ostatnie 2 dni jakieś 1400 km więc to chyba odpada, alternator też był robiony w tym samym czasie co zakup aku.

Może przyczyna tkwi gdzieś indziej?

Teraz najważniejsze żeby otworzyć autko bez uszczerbku

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

trzeba było wkładki zregenerować. Teraz masz nauczkę.

Mądry polak po szkodzie... Nie używałem wcale wkładek tylko pilota, nie wiedziałem że są popsute.

Całkiem możliwe że aku całkiem się wyładował spróbuj otworzyć maskę i sprawdz akumulator:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli aku i pompka są dobre to być może jest jeszcze jedna opcja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak go sprawdzić skoro nie mam nic, żadnych narzędzi :(

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

jeżeli aku i pompka są dobre to być może jest jeszcze jedna opcja..

Jaka jeszcze opcja istnieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tym w kraju gdzie jesteś, dobrze się orientujesz? Tzn język itd? Może byś zadzwonił po szpeców od otwierania zamków i tyle... dokumenty pokażesz to powinni pomóc:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak go sprawdzić skoro nie mam nic, żadnych narzędzi :(

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

jeżeli aku i pompka są dobre to być może jest jeszcze jedna opcja..

Jaka jeszcze opcja istnieje?

no ale chyba u kogoś tam jesteś:whistling: kawałek przewodu żarówka choć by z postojówki i już chyba wiesz jak sprawdzic:wink:

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

A w tym w kraju gdzie jesteś, dobrze się orientujesz? Tzn język itd? Może byś zadzwonił po szpeców od otwierania zamków i tyle... dokumenty pokażesz to powinni pomóc:wink:

to chyba najtaniej nie wyjdzie:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu tylko kilka dni taki wypad wakacyjny. Niestety raczej to możliwe nie będzie.

Muszę na własną rękę to zrobić.

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

Jutro jakoś otworzę tą maskę i sprawdzę aku. I będę próbował otworzyć drzwi przez ich odciągnięcie, może mi się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu tylko kilka dni taki wypad wakacyjny. Niestety raczej to możliwe nie będzie.

Muszę na własną rękę to zrobić.

Ja spróbował bym otworzyć maske i poszukać kogoś z kablami aby podładować aku, lub jeszcze dostać się do klamki pomocny był by Ci metalowy wieszak do ubrań:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...