Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nie działa pilot centalnego zamka - POMOCY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mam zamek w drzwiach kierowcy, próbowałem i nic, kluczyk się obraca dookoła i żadnej reakcji nie ma. Tak chyba powinno być żeby je otworzyć mechanicznie lecz w tym przypadku nie jest to możliwe.

Opublikowano

Byłem teraz sprawdzić u siebie i bagażnik idzie otworzyć przekręcając i przytrzymując kluczyk w lewo mimo, że reszta drzwi jest zamknięta

Opublikowano
  • Autor

Kolego tylko u mnie kluczyk nie wchodzi do bagażnika gdyż chyba jest zepsuta ta wkładka... Wejdzie ok 1 cm i to wszystko. Dalej nic ani trochę.:facepalm:

Opublikowano

No to nie zbyt ciekawie jak obie wkładki zjechane :kwasny:

A próbowałeś przytrzymać przycisk otwierania żeby szyby się otworzyły?

Przycisk na pilocie, albo kluczyk w zamku kierowcy w pozycji otwierania (bodajże trochę w lewo, ok 60-70 stopni kąt)

Opublikowano
  • Autor

Próbowałem i nic w zamku ani pilotem zupełnie nic. Jak w takim razie otworzyć samochód??? Nie mam pojęcia co teraz zrobić.

Opublikowano

A próbowałeś przytrzymać przycisk otwierania żeby szyby się otworzyły?

A zrób to przy prawym tylnym kole przy wlewie paliwa (jak najbliżej pompki), może coś z anteną pompki i nie łapie przez to pilota :confused4:

Opublikowano

trzeba było wkładki zregenerować. Teraz masz nauczkę.

Opublikowano
  • Autor

Możliwe żeby nowy akumulator rozładował się do tego stopnia że nie otworzy zamków?

Autkiem zrobiłem przez ostatnie 2 dni jakieś 1400 km więc to chyba odpada, alternator też był robiony w tym samym czasie co zakup aku.

Może przyczyna tkwi gdzieś indziej?

Teraz najważniejsze żeby otworzyć autko bez uszczerbku

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

trzeba było wkładki zregenerować. Teraz masz nauczkę.

Mądry polak po szkodzie... Nie używałem wcale wkładek tylko pilota, nie wiedziałem że są popsute.

Opublikowano

No to chyba nie pozostaje nic innego jak zorientowane się która szyba jest najtańsza.... :kwasny::kwasny::kwasny:

Opublikowano

Albo drzwi jakoś podważyć od góry drewnianym klinem czy czyms takim i za klamke od środka

Opublikowano
Możliwe żeby nowy akumulator rozładował się do tego stopnia że nie otworzy zamków?

Autkiem zrobiłem przez ostatnie 2 dni jakieś 1400 km więc to chyba odpada, alternator też był robiony w tym samym czasie co zakup aku.

Może przyczyna tkwi gdzieś indziej?

Teraz najważniejsze żeby otworzyć autko bez uszczerbku

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

trzeba było wkładki zregenerować. Teraz masz nauczkę.

Mądry polak po szkodzie... Nie używałem wcale wkładek tylko pilota, nie wiedziałem że są popsute.

Całkiem możliwe że aku całkiem się wyładował spróbuj otworzyć maskę i sprawdz akumulator:wink:

Opublikowano
  • Autor

Gdybym był w domu to bym tak zrobił a teraz jak wrócę do pl bez szyby???

Może się da jakoś drzwi odciągnąć i wsadzić jakiegoś pręta żeby pociągnąć za klamkę?

Opublikowano

jeżeli aku i pompka są dobre to być może jest jeszcze jedna opcja..

Opublikowano
  • Autor

Jak go sprawdzić skoro nie mam nic, żadnych narzędzi :(

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

jeżeli aku i pompka są dobre to być może jest jeszcze jedna opcja..

Jaka jeszcze opcja istnieje?

Opublikowano

A w tym w kraju gdzie jesteś, dobrze się orientujesz? Tzn język itd? Może byś zadzwonił po szpeców od otwierania zamków i tyle... dokumenty pokażesz to powinni pomóc:wink:

Opublikowano
Jak go sprawdzić skoro nie mam nic, żadnych narzędzi :(

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

jeżeli aku i pompka są dobre to być może jest jeszcze jedna opcja..

Jaka jeszcze opcja istnieje?

no ale chyba u kogoś tam jesteś:whistling: kawałek przewodu żarówka choć by z postojówki i już chyba wiesz jak sprawdzic:wink:

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

A w tym w kraju gdzie jesteś, dobrze się orientujesz? Tzn język itd? Może byś zadzwonił po szpeców od otwierania zamków i tyle... dokumenty pokażesz to powinni pomóc:wink:

to chyba najtaniej nie wyjdzie:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Jestem tu tylko kilka dni taki wypad wakacyjny. Niestety raczej to możliwe nie będzie.

Muszę na własną rękę to zrobić.

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

Jutro jakoś otworzę tą maskę i sprawdzę aku. I będę próbował otworzyć drzwi przez ich odciągnięcie, może mi się uda.

Opublikowano
Jestem tu tylko kilka dni taki wypad wakacyjny. Niestety raczej to możliwe nie będzie.

Muszę na własną rękę to zrobić.

Ja spróbował bym otworzyć maske i poszukać kogoś z kablami aby podładować aku, lub jeszcze dostać się do klamki pomocny był by Ci metalowy wieszak do ubrań:wink:

Opublikowano
  • Autor

Może takiego kogoś uda mi się namierzyć. Kawałek pręta już znalazłem. A gdzie najlepiej odciągać drzwi żeby ich nie uszkodzić? U samej góry???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.