Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działa pilot centalnego zamka - POMOCY


lukasz1813

Rekomendowane odpowiedzi

Może takiego kogoś uda mi się namierzyć. Kawałek pręta już znalazłem. A gdzie najlepiej odciągać drzwi żeby ich nie uszkodzić? U samej góry???

no tak u góry tylko powoli po kawałeczku i dobrze jak miałbyś ala'klina jakiegoś:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być kawałek deseczki ?

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

A jeśli już uda mi się otworzyć auto to od czego zacząć? Bezpieczniki w pierwszej kolejności???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanów sie porządnie czy nie zostawiłeś czegoś w aucie, co pobierałoby prąd. Jezeli nie to nad rozładowanym aku bym się zastanowił.

Jeżeli pompka jest sprwna i aku dobre to można jeszcze próbować dostać sie do przelotki w drzwiach i wysterowac tam zamek. Aleto raczej trudna opcja, trzeba ściągnąć koło i odchylić nadkole i błotnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego co by pobierało prąd nie zostawiłem, Ładowarki odpięte, cb wyłączone, radio też...

---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ----------

Samochód udało mi się otworzyć poprzez odciągnięcie drzwi i otwarcie ich przez ciągnięcie klamki od środka.

Po otwarciu ku mojemu zdziwieniu w samochodzie było 0 prądu. Bateria całkowicie rozładowana :facepalm:

Po długich poszukiwaniach znalazłem gostka z kablami i wspólnie odpaliliśmy autko.

Przyczyną rozładowanego auk była zostawiona włączona lampka w podsufitce :kwasny:

Wszystko wszystkim ale nadal nie działa pilot centralnego zamka kompletnie 0 reakcji na otwieranie i zamykanie.

Mogła w nim paść bateria tak z dnia na dzień czy jest to spowodowane tym że aku było rozładowane kompletnie?

Proszę o wypowiedzi na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria w pilocie powinna być ok. Musisz teraz zrobić procedurę dopasowania pilota do pompki, ale do tego trzeba mieć dwa kluczyki lub kompa z vag-iem. Przy metodzie z dwoma kluczykami musi być sprawny zamek kierowcy więc u Ciebie i tak nie da radę tego zrobić bo masz uszkodzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo naprawić zamek...

W B6 wiem, że idzie vagiem dopisywać kluczyki do modułu komfortu. W B5 chyba też ale nie mam pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem bo nigdy tego nie robiłem ale na forum są opisane naprawy zamka

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-afn-wymiana-zamka-drzwi-kierowcy-96265/

to z przedlifta ale może będzie podobnie -->http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-adr-demontaz-przedniej-klamki-zamka-fotostory-17806/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...