Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPRZEDANE !!!!


Grzesiek1985

Rekomendowane odpowiedzi

ja chce takie jak Buba ha ha:decayed:

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

autko już masz....???????kurfa pisz coś bo w fotelu usiedzieć nie mogę !!!!!!!! :facepalm::decayed::polew:

No niby jestem na jutro po odbiór umówiony A jak to wyjdzie to tylko Nosb może przepowiedziec:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do stalówek takie idealnie będę pasować KOŁPAK AUDI 14" - 80 B3 - POLECAM!!! (3466635440) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. :grin::grin:

Ps. koła ładne , będą robiły robotę :naughty: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze jutro już odbiorę auto:decayed: Dziś jeśli się uda to się poskłada FMIC bo z tym najwięcej roboty Bo chciałem żeby zostały wszystkie kratki i halogeny w zderzaku od S4 A żeby to spasować to strasznie żmudna robota:facepalm:

---------- Post dopisany 21-08-2013 at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany 16-08-2013 at 17:34 ----------

zaczyna się cos dziac:decayed:

http://s11.postimg.org/7jh2qzr1r/2_f.jpg

http://s24.postimg.org/tkk02qpj5/rere.jpg

Nie mogę się doczekać aż zobaczę na żywo:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to było takie proste to każdy bo to robił :decayed:

Dla kogoś ogarniętego w temacie to pewnie jest proste....ale i kosztowne :)

.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek dawaj z nami dzisiaj do radzynia podlaskiego:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to było takie proste to każdy bo to robił :decayed:

Dla kogoś ogarniętego w temacie to pewnie jest proste....ale i kosztowne :)

.....

Bardziej chodziło mi o koszty silnika + ew. jakieś tam dodatkowe koszty.No i następnie utrzymanie go :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to było takie proste to każdy bo to robił :decayed:

Dla kogoś ogarniętego w temacie to pewnie jest proste....ale i kosztowne :)

.....

Bardziej chodziło mi o koszty silnika + ew. jakieś tam dodatkowe koszty.No i następnie utrzymanie go :wink:

koszty ?graty z robocizną z 10k...???....pewnie.....utrzymanie....jak każde auto ,które się odpycha będzie pewnie trochę droższe w utrzymaniu od afn'a :wink: ..

coś za coś ......albo masz autko ...albo s4 :kox:

---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ----------

gdyby dziś mi ktoś powiedział,że mam znowu pompę i wtryski do regeneracji ,do tego wymienić hydraulikę samą!! bez wałków .........i mam wydać znowu te "kilka" tysi to nie wahałbym się ani trochu....gdybym 2 lata temu znał te koszty ,które trzeba ponieść u Nosb'a to .....................bym jeździł od 2 lat 2,7 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no koszty utrzymania zdecydowanie będą większe niż 2.4 Ale jak się dba tak się ma :decayed: Ja nie żałuję ze zdecydowałem się na 2.7T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubezpieczenie podobne...spalanie prawie :whistling::grin: podobne.....osiągi pewnie bez żadnego porównania :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie nic w dowodzie nie zmieniam zostaje 2.4 Spalanie troszkę więcej niż 2.4 przy spokojnej jeździe Bo jak 2.7 pomęczysz to nie chce nawet wiedzieć ile spali ale ubywa z baku A osiągi to nawet nie ma co mówić w porównaniu do 2.4 Jak nie spróbujesz to nie poznasz mocy 2.7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...