Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jazda Testowa Nowym Golfem VII


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio dostałem email o takiej propozycji wypełniłem wysłałem. Dzisiaj gość zadzwonił do mnie i w czwartek idę na 15:00 przejechać się nowym Golfem VII. Miał ktoś może okazję jeżdzić samochodem z takiej akcji testowej ? jak to wygląda wie ktoś może ? to jest odpłatne ? można faktycznie coś z tej jazdy wynieść czy wygląda to tak że robimy kółeczko w okół ASO VW ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździsz za free. Wsiada z Tobą do auta krawaciarz i zachwala Ci auto. Pojeździsz trochę po mieście i tyle w temacie. Z takiej jazdy raczej nic nie wyniesiesz, chyba, że masz zwinne ręce i zdążysz przy wysiadaniu wyjąć np. Navi :grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość powiedział że jeśli się zgodzę możemy wjechać na autostradę (nie wiem czemu jeśli ja się zgodzę :P ) ASO jest za raz przy A4. Jazda ponoć ma trwać 45min więc nie tak źle :) coś tam się pośmiga swoją drogę bardzo mnie ciekawi ten samochód podoba mi się w Avancie, ale przydałoby się tam 3.0TDI :banan:

Ps co do wyniesienia :P podoba mi się kierownica więc może uda się :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do 3.0 TDI to zapomnij chyba w dieslu najwiecej tam jest 170KM z 2.0.

Ostatnio czytalem artykyl z testu Golfa Varianta wlasnie ztym silnikiem i koszt auta 93tys. Masakra jakas cenowa.

A tak czy inaczej pierwszy golf kombi ktory jest ładny. W sumie pracuje przy produkcji tylnych lamp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W variancie najmocniejsze jest 150 km z diesli, hatchback ma wersję gtd 184 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...